Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Ціни на нерухомість у зоні АТО

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Нерухомість, квартири, АТО

  Нерухомість Донбасу катастрофічно падає в ціні.

  2189_donbas_ato_a9b56.jpg (66.88 Kb)

  За даними ріелторів квартири у Донецьку та Луганську суттєво впали в ціні.

  Однокімнатні та двокімнатні квартири у Донецьку можна придбати за $10-15 тисяч та $15-25 тисяч відповідно.

  У луганську ситуація мало чим різниться, за однокімнатнту квартиру тут пропонують в районі $10 тисяч, інформує консалтингова компанія SV Development.

  "Але покупців небагато. Ринок буквально ліг. Якщо в травні-червні ще здійснювалися угоди, останній місяць буквально мертвий - колегам, які ще працюють в місті, доводиться дуже туго, - говорить ріелтор Олександра Крижановська. - Вся справа в тому, що в місті ще будуть вестися бойові дії. Втім, якась кількість угод у місті відбувається. За деякими даними, за липень-початок серпня їх було не більше ста", - додає вона.

  Донецький нотаріус Владислава Федоренко розповіла, що мала кількість заяв пояснюється тим, що велика кількість біженців виїхала на деякий час, тому житло продавати не планує.

  "Більшість жителів виїхали, і зрозуміло, що купувати або продавати що-небудь найближчим часом вони не будуть. Зараз закриваються тільки ті угоди, які починалися задовго до подій у Донбасі, де були підписані попередні договори. Причому нерухомість продається - держреєстр нерухомого майна продовжує працювати, його не закривали", - додала вона.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Валютні оренди тепер будуть здійснюватися виключно у гривнях

  Окрім квартир на продаж виставлена нерухомість промислового значення. Зараз сталеливарний цех можна придбати усього за 6,5 млн грн, а цілий бавовняний комбінат за $80 тисяч.

  Проте, окрім цього ситуація залишається проблемною і з біженцями, які мають іпотеку, адже більшість з них не здатні платити за кредитами.

  "Окреме питання, чи потрібно їм виплачувати кредит за будинок, зруйнований снарядами. До тих пір, поки проблему не врегулюють законодавчо, є тільки один механізм порятунку - вимагати від банку кредитних канікул до вирішення ситуації", - заявив президент Міжнародної федерації нерухомості Олександр Бондаренко.

  Нагадаємо, на даний час для відновлення Донбасу необхідно близько 11,8 млрд грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми