Квартиранти скаржаться на крадіжки та інші речі збоку власників житла, останні в свою чергу звинувачують квартирантів у нищенні орендованого майна.
"Чорний список" роботодавців міст-мільйонників виклали квартиранти у соцмережах.
Механізм виглядає так, орендарі вносять дані про квартири та приватні будинки вказуючи прізвища людей, у кого, на думку квартирантів, знімати житло небезпечно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: По Україні піднімають вартість оренди житла
"Вулиця Урицького, Юрій. Здає кімнату в своїй однокімнатній квартирі, плату бере відразу за три місяці. А через місяць проживання каже, що втратив десь свій зошит, в якій записано, за скільки місяців ви заплатили. І знову вимагає оплату. А якщо відмовляєшся платити – виселяє", – повідомляє один з квартирантів. Інший квартирант прожив з сім'єю в квартирі на проспекті Комарова, 14-а, в Києві півтора місяці – поки, як стверджує наймач, їх нібито не обікрали самі господарі! Одна ж з останніх історій – квартиранти викрили в шахрайстві псевдобойца одного з батальйонів, який пропонував в оренду неіснуючу квартиру на Оболоні в Києві. "Його впізнали друзі. Виявляється, що він у розшуку за схожі афери", - цитується зразок із "чорного списку".
Важко визначити якісь загальні проблеми, оскільки вони носять дуже різний характер, від конфліктів, ціни, крадіжок, обману до банального шахрайства.