Зараз все бiльше і бiльше людей вважають за краще купувати квартири в новобудовах, а не на вторинному ринку. У квартир в новобудовах є велика кількість переваг, але перед тим, як власник нового житла насолодиться усіма цими перевагами, йому належить пройти через таке випробування, як ремонт квартири в новобудові. При найкращому розвитку подій, цей ремонт буде складатися лише з косметичних оздоблювальних робіт стін грунтовкою з http://evtek.com.ua/gruntovki.html, однак на практиці виявляється, що "косметикою" справа не обмежується.
З ідеями для косметичної обробки сьогодні проблем немає, так як в інтернеті можна знайти безліч фото ремонту квартир. Але перед тим, як вибирати плитку і шпалери, потрібно провести великий обсяг роботи. Іноді забудовники роблять її самостійно, а іноді залишають ці турботи покупцям житлоплощі. Так, будь-які роботи повинні починатися тільки після того, як будуть встановлені двері і вікна. Наступні етапи - "вливання" в загальну систему водопроводу і проведення робіт з розведення електрики.
Часом щасливі власники нової житлоплощі в новобудові стикаються з необхідністю самостійно робити стяжку. Іноді забудовники і самі виконують цю роботу, і тоді власникам квартири потрібно просто позбивати напливи на стіни. Незалежно від того, робили стяжку забудовники або власникам квартири довелося робити це власними силами, можна послухатися поради професіоналів і прогрунтувати готову стяжку. Кращим матеріалом для цього послужить латексна грунтовка, яка зробить поверхню ідеально рівною, не притягує до себе пил і продовжить життя ламінату та паркетної дошки.
Бiльшість фахівців сходяться на думці, що якщо майбутній ремонт буде робитися етапами, то робити в першу чергу вітальню кімнату буде не найрозумнішим рішенням. Набагато доцільніше спочатку привести в порядок санвузол, після нього варто приступити до кухні, після цього - до однієї з житлових кімнат, а вже потім займатися всім іншим. Також потрібно враховувати той момент, в якого типу новобудові людина купує житло. Так, панельна новобудова може дати і, найімовірніше, матиме усадку, тому якщо є така можливість, краще відкласти ремонт на деякий час або використовувати не дуже дорогі матеріали. У монолітних будинках якщо і має місце усадка, то вона, як правило, абсолютно незначна і рівномірна, що дозволяє відразу ж приступати до обробки квартири і вибирати ті матеріали, які хочеться, без боязні, що чималі гроші будуть витрачені даремно.