Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці знайшли альтернативу банківським депозитам

  • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: нерухомість, квартири, інвестиції, депозити

    Чи можна вважати вдалою інвестицією купівлю квартири? Зараз, коли банківська система України нестабільна, бізнес несе в собі багато ризиків, люди намагаються знайти способи вдало вкласти свої заощадження. Щоб хоча б не втратити їх, а краще - примножити. Останнім часом українці стали активніше забирати валютні депозити, ті, що відкладалися для серйозних покупок. В цілому, лише за перше півріччя відтік склав 3,6%.

    8342_1367790670_fizlica-mogut-byt-izbavleny-ot-naloga-na-nedvizhimost.jpg (78.14 Kb)

    Розглянемо варіант покупки квартири для подальшої її здачі в оренду. З урахуванням ціни самої квартири та орендної плати, повністю окупити вкладення в квартиру вдасться тільки через 15-20 років. Здавалося б, не найшвидший і не найефективніший спосіб. Але українці вже навчені гірким досвідом зі збанкрутілими банками і фінансовими пірамідами. Ейфорія від очікування високих відсотків за депозитами змінилася розчаруванням, а вкладники збанкрутілих фінустанов об'єднуються в організації та проводять вуличні акції протестів.

    При купівлі житла як інвестиції треба враховувати кілька моментів. По-перше, навіть якщо ви не будете здавати житло в оренду - це вже ваша власність. Якою ви можете користуватися, а при необхідності - продати. Причому експерти радять на етапі вибору квартири враховувати транспортні та технічні перспективи районів і будинків. Розташовані біля метро або станцій міської електрички будинки з часом тільки нарощуватимуть вартість. Те ж саме стосується районів з інфраструктурою, що стрімко розвивається. Також треба враховувати "вік" і технічний стан будинку.

    Традиційно більше купують квартири на вторинному ринку. Головна перевага вторинної нерухомості - ви отримуєте житло практично відразу. При купівлі ж квартир в об'єкті, що тільки будується, є ризик перенесення термінів його здачі. На плечі покупця квартири лягає обов'язок самостійно перевіряти надійність забудовника.

    Але цінові перспективи застарілого вторинного житла невеликі. Ніхто вже не хоче купувати або орендувати квартиру в "хрущовці". З цієї точки зору, звичайно, вигідніше вкладати кошти в купівлю квартир у новобудовах, причому в середньому ціновому сегменті. Тому що "елітне" житло за будь-яких криз і дешевшає швидше решти, і здавати такі апартаменти проблематично. А утримання порожньої квартири "бізнес-класу" буде обходитися власникові дуже дорого.

    Підсумуємо. Якщо у вас не так багато зайвих коштів, але хочеться вкласти їх з максимальною вигодою, то кращою буде інвестиція в покупку "демократичного" житла. Причому якщо стоїть вибір між застарілим будинком і новобудовою в передмісті, однозначно потрібно обирати нові будинки. "Убита" стара квартира навряд чи колись подорожчає, і здавати її вигідно в оренду буде важко.

    Купівля житла в передмісті - загальносвітовий тренд. Житлові квартали з добре розвиненою інфраструктурою логічно відокремлювати від забруднених центрів мегаполісів. Сучасні заміські споруди - таунхауси, малоповерхові житлові комплекси - мають весь набір побутових зручностей та потрібну інфраструктуру. Так що вже не потрібно вибирати між екологічністю і столичним комфортом. Відмінними побутовими умовами тепер можна насолоджуватися і на природі.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "На радість львів'янам": інвестори побудують сміттєпереробний завод

    Наталя, яка кілька місяців тому купила квартиру в приміській новобудові, так коментує свій вибір: "Визначальним для мене стало розташування поруч з лісом. Коли я сюди вперше приїхала, вийшла з машини, почула цей запах сосен, це щось неймовірне! З Броварського проспекту їдеш через ліс - наче потрапляєш у казку. Я купувала квартиру ще на початковому етапі будівництва, але вже уявляла, як тут все буде облаштовано. Мені дуже подобається, що всі сусіди - молодь. До цього я жила в "хрущовці", і жителі були, в основному, пенсійного віку. Тут же - всі умови для життя молодих сімей з маленькими дітьми, поруч садок, причому державний і дуже хороший. І взагалі в Зазим'ї відмінно розвинена інфраструктура".

    Нарешті, інвестиція в купівлю житла - це інвестиція в своє майбутнє. Володіння нерухомістю підвищує впевненість в завтрашньому дні, своєму і своїх дітей. У нашому неспокійному світі просто необхідно відчувати, що у тебе є дах над головою. А вашим дітям не доведеться мучитися питанням "як заробити на квартиру" замість того, щоб займатися своєю освітою і кар'єрою. Гроші, вкладені в екологічне житло, покупка житла в передмісті, подалі від вихлопних газів і шкідливих викидів, - це ще інвестиція в здоров'я і безпеку.

    Отже, покупка житлової нерухомості - не найшвидший спосіб примножити свої кошти. Але це, перш за все, надійна інвестиція в майбутнє своєї сім'ї і дітей. Це турбота про своїх батьків, можливість для них переїхати в спокійне місце, де тихіше і повітря чистіше.

    І звичайно, це значно краще і надійніше, ніж зберігати гроші під матрацом.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми