Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Експерт назвав особливості інвестиції в нерухомість

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, інвестиції

    Інтерес до нерухомості як інструменту інвестування сьогодні є у багатьох верств населення, але як не натрапити на шахраїв при інвестуванні?

    0439_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

    Про це розповів віцепрезидент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал на конференції Жити на відсотки.

    Зі слів експерта, великий інтерес до інвестування нерухомості через низьку фінансову грамотність.

    «Люди в більшості знають нерухомість, як надійний інструмент. Як аргумент наводять слова — „Завжди квартири в Києві здавалися“. Тому вони вважать, що нормально проінвестувати у нерухомість. А якщо не здаватимуться, продадуть, або будуть жити там самі. Тому нерухомість одна з них найбільш привабливих інвестицій і таких, що зрозуміла населенню. Проте існує також багато міфів щодо інвестування в нерухомість», — зазначає Топал.

    Ось кілька з них:

    Міф 1. Те, що інвестиції в нерухомість є надійними.
    Зі слів експерта, інвестиція в нерухомість є «хрусткою» інвестицією. Наприклад, втрата багатьох метрів у зв’язку з подіями у Криму в 2014 році.

    Міф 2. Високоприбуткова інвестиція.
    Експерт каже, що існує багато більш прибуткових інструментів. Якщо вам кажуть, що нерухомість приноситиме 80−120% річних — це або вас обманюють, або існує дуже високий ризик.

    Нормальна прибутковість з нерухомості сьогодні, за умови отримання постійного прибутку — 9−10%. При цьому наша українська нерухомість у два-три рази вища за прибутковістю на вкладений капітал, ніж європейська, тому і цікава для багатьох інвесторів, які приходять до нас з-за кордону. Ринок нерухомості України лише у стадії формування, унікальний та цікавий.

    Експерт також повідомив Finance.ua, що має насторожити перед інвестицією у нерухомість:

    будьте обережні, якщо вам обіцяють величезний прибуток, величезні відсотки на ваш капітал;
    якщо обіцяють, що будуть виконані всі ваші забаганки;
    звертайте увагу на строки здачі в експлуатацію;
    є ознаки будівельної піраміди. Коли кілька черг будується за рахунок попередніх.
    Зі слів експерта, у цьому питанні не варто довіряти знайомим, друзям, інтернету тощо. Потрібно все перевіряти самостійно.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми