Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Яке житло обирають українці

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

    Відлуння паніки, спровокованої страхом залишитися без світла на кілька днів чи тижнів, досі відчувається на ринку житла.

    2006_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

    За словами рієлторів, попит на оренду приватних будинків суттєво підвищився. А ціни на автономне житло під Києвом піднялися до 20% залежно від типу нерухомості, її функціоналу та локації. Однак важко сказати, що ця зацікавленість переросла у тенденцію, а українці відмовляться від квартир на користь приватних будинків, пише 24 канал.
    Заміська нерухомість буде популярною недовго
    За словами Дениса Суділковського, маркетинг директора ЛУН, спостерігати ріст зацікавленості щодо ідеї власного будинку справді можна. Але чи перетвориться цей інтерес у платоспроможний попит, покаже лише час.
    «Собівартість будівництва продовжує зростати в Україні, приватні будинки будуть все дорожчою опцією», — зазначає він.

    Окрім цього експерт нагадав, що державні програми доступної іпотеки поки що розповсюджуються тільки на квартири. Тому, швидше за все, будинки для більшості так і залишаться мрією або другим домом для сім’ї.
    Інший ймовірний варіант — оренда. Українці й справді можуть тимчасово перемкнутися на автономні варіанти, проте після усунення незручностей із світло- та газопостачанням повернуться поближче до міських квартир.
    Скільки коштують будинки в Україні
    Однокімнатний економ-варіант з газовим котлом в Одеській області коштує 4 500 гривень. За 8 000 гривень вдасться винайняти будинок на 60 квадратних метрів із індивідуальним опаленням, прибудинковою територією та доступом до міської інфраструктури, що важливо, якщо приїжджаєте з дітьми чи тваринами. За бюджет у 12 000 гривень на околиці Одеси можна орендувати будинок на 160 «квадратів» із газовим котлом, септиком та каміном, що робить його майже незалежним від міських комунікацій.
    У Полтаві пропонують приватний будинок за 20 000 гривень. Площа будівлі —140 «квадратів». Всередині є камін, а навколо — простора прибудинкова територія.

    Найекономніші варіанти у Києві починаються з 3 — 4 тисяч гривень на місяць. Це типова «хатинка у селі», розташована за 30 хвилин їзди від столиці на авто. Приблизно за 20 000 гривень, за даними агрегаторів ЛУН, пропонують будинки з генератором і камінними залами, що можна вважати хорошими варіантами для тих, хто планує провести зиму з достатнім рівнем комфорту.
    У Львові з бюджетом у 10 тисяч гривень можна знайти будинки на 50 «квадратів» із власною свердловиною, газовим опаленням та каміном. На Закарпатті пропонують нерухомість в середньому за 12 тисяч гривень на місяць. Орендувати будинок в Івано-Франківську можна за 12 тисяч гривень на місяць.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми