Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чи можуть українці купити нерухомість в Німеччині

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, Німеччина

    У країні з найбільшою економікою і найстабільнішим ринком нерухомості в Європі лише 40% населення має власне житло. У Німеччині домінує багаторічна оренда нерухомості навіть попри те, що тут доволі доступна іпотека. Про це розповіли експерти порталу Flombu.

    2568_67744.jpg (.95 Kb)

    Німці категорично не схильні до ризиків. Відтак майже третина інвестицій у первинний ринок нерухомості країни — іноземні.

    Купувати квартиру чи будинок у Німеччині вигідніше на перспективу. Адже, якщо упродовж 10 років з часу покупки ви захочете продати об'єкт, доведеться сплатити 25-відсотковий податок на прибуток.

    Чи можуть українці купити нерухомість в Німеччині

    Німецьке законодавство не забороняє купівлю-продаж нерухомості іноземцям. Це стосується і громадян країн, які не є членами Євросоюзу. Тож громадяни України можуть без додаткових умов купити житло в Німеччині.

    Отримати іпотеку в Німеччині українцям теж дозволено. Щоправда, під вищий відсоток порівняно з представниками країн-членів ЄС. Серед основних умов для погодження іпотечного кредитування в Німеччині - заробляти не менше 3000 євро щомісяця або мінімум 3 місяці працювати у німецькій компанії.

    Крім того, іноземний громадянин може купити землю в Німеччині, зокрема під забудову. Збудувати будинок в Німеччині на 30−40% дешевше, ніж придбати готовий.

    Чи можна отримати німецьке громадянство?

    Ні, такої переваги для інвесторів у німецький ринок нерухомості не передбачено. Купівля нерухомості не спрощує ані отримання посвідки на проживання, ані набуття німецького громадянства. Однак є перевагою у наданні іноземцю мультивізи.

    Інвестиції у нерухомість Німеччини — одні з найбільш безпечних в Європі. Вигода від такого вкладення ґрунтується на зростанні цін на житло. Скажімо, з минулого року вартість нерухомості тут підвищилася на 13%.

    Серед головних переваг покупки нерухомості в Німеччині такі:

    стабільний ринок оренди. Понад половина німців не володіють нерухомістю, надаючи перевагу оренді. Ціни на житло у Німеччині й надалі зростатимуть, адже попит тут перевищує пропозицію. Нерухомість в Німеччині приваблює інвесторів, які хочуть отримувати стабільний прибуток від оренди;
    оптимальна вартість нерухомості. Порівняно з іншими європейськими країнами, ціни на нерухомість в Німеччині більш конкурентні, ніж, скажімо, у Великій Британії чи Австрії;
    сильна економіка й прогнозована політична ситуація;
    фіксовані відсоткові ставки іпотечного кредитування. Іпотека у Німеччині доволі доступна і застосовується у понад 50% купівлі житла.

    Ціни на нерухомість у Німеччині

    На вартість об'єкта в Німеччині класично впливають три параметри: місце розташування, стан і площа нерухомості.
    Середня ціна нерухомості у цій країні - 4500 євро/м2.

    Найдорожча нерухомість у Німеччині - не у столиці. Квартира у центрі Мюнхена, найдорожчому європейському місті, обійдеться в середньому в 8300 євро/м2, на околиці міста — від 7800 євро/м2.

    Купити квартиру у центрі Франкфурта можна від 7300 євро/м2, на окраїні міста — від 6800 євро/м2.
    Квартира у Берліні коштуватиме від 5800 євро/м2, у Гамбургу — від 6300 євро/м2.

    Бюджетна нерухомість у Німеччині - в Ессені і Дортмунді. Придбати тут житло можна від 3700 євро/м2.

    Процедура купівлі нерухомості у Німеччині

    Пошук квартири або будинку.

    Надсилання пропозиції про купівлю нерухомості.

    Перевірка юридичного статусу об'єкта.

    Підписання договору купівлі-продажу.
    Сплата податків.

    Перерахунок грошей продавцю.

    Реєстрація права власності у земельному кадастрі.

    Податки і додаткові витрати при купівлі нерухомості в Німеччині

    Супутні платежі при купівлі нерухомості у Німеччині можуть сягати понад 15%. Середній показник додаткових виплат у країні становить 10%.

    Отже, купуючи будинок чи квартиру в Німеччині, доведеться ще заплатити:

    податок на передачу нерухомості (3−6% від вартості об'єкта). Він сплачується через місяць після підписання договору про купівлю-продаж;
    нотаріальний збір (2%);
    реєстраційний внесок (1%). Покупець сплачує реєстраційний збір, щоб у земельному кадастрі його зареєстрували як законного власника нерухомості;
    оплата послуг агента з нерухомості (5−7%);
    оплата послуг перекладача (300 євро);
    консультація юриста (500 євро).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми