Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Такого ще не було: ціни на нерухомість у Німеччині різко впали

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Німеччина, нерухомість, ціни

  2023 року ціни на німецьку нерухомість різко впали. Подібне явище дослідники вже назвали унікальним.

  1913_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  Як повідомляє Tagesschau з посиланням на результати дослідження Кільського інституту світової економіки, ціни на житло в багатоквартирних будинках впали на 8,9%, садиби — на 11,3%, будинки на кілька сімей — на 20,1%.

  Останні приблизно 60 років ціни на нерухомість у Німеччині тільки зростали. Тепер тренд різко змінився у зворотному напрямку. Такого прискореного падіння не було з 1960-х років — від початку фіксації спостережень за цінами на купівлю житла.

  Щоправда, ціни падають нерівномірно та не у всіх містах. Наприкінці 2023 падіння дещо сповільнилося, і в семи мегаполісах (Берлін, Дюссельдорф, Франкфурт, Гамбург, Кельн, Мюнхен, Штутгарт) демонструє різну динаміку.

  Ціни на квартири в кондомініумах у Кельні та Штутгарті в останньому кварталі впали на 3,6%, у Берліні, Франкфурті та Гамбурзі майже не змінилися.

  «Поки що рано робити якийсь остаточний висновок, тренд буде помітнішим у наступному кварталі, вважає президент IfW Моріц Шуларик. — Можливо, ціни вже досягли дна».

  На думку економіста, падіння цін призведе до зниження банками процентних ставок за кредитами, що здешевить будівництво та стимулюватиме попит на об'єкти нерухомості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми