Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Оренда житла: як не стати жертвою шахрайської схеми

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: оренда житла

  Українці доволі часто потрапляють на шахраїв у процесі винаймання квартир. Щоб цього не сталося, необхідно перевіряти репутацію агентства нерухомості або власника квартири. Для цього потрібно пошукати відгуки та рейтинги в інтернеті.

  0792_97405a8a9f65f0fc972d9b9e09be15da_orig.jpg (41.69 Kb)

  Про те, як не стати жертвою шахрайської схеми – читайте в матеріалі.

  Перевіряйте репутацію агентства нерухомості або власника квартири.
  Не передавайте гроші або особисту інформацію до того часу, поки не переконаєтеся, що угода є законною та надійною.
  Попросіть у власника або агента нерухомості документи, які підтверджують право власності або повноваження на здавання квартири в оренду.
  Особисто відвідайте квартиру, переконайтеся, що вона відповідає оголошенню та вашим очікуванням.
  Укладайте угоду тільки після уважного вивчення документів та огляду квартири, а також після узгодження усіх умов оренди.
  Якщо у вас є сумніви, зверніться до фахівця або юриста для консультації перед укладанням угоди.
  Шахраї можуть діяти шляхом підробки документів про право власності або повноваження на здавання квартири в оренду. Вони також можуть надавати фальшиві відомості про квартиру, яка не відповідає оголошенню або потребам орендаря.

  Окрім того, шахраї можуть вимагати передоплату за квартиру, але не надавати угоду чи не віддавати ключі до неї. Також можуть використовуватися й інші методи обману, щоб видурити гроші або особисту інформацію у потенційних орендарів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми