Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта, Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

За скільки часу можна наскладати на 1-кімнатку в Києві

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: житло, Київ

    Щоб купити 1-кімнатну квартиру в Києві, українцям, які працюють за найпопулярнішими "звичайними" професіями, доведеться накопичувати гроші понад 10 років. І це якщо відкладати повністю усі зароблені кошти. Наприклад, продавець-консультант назбирає на нову квартиру з поточною зарплатою за 18 років, а на житло зі вторинного ринку – за 16 років.

    0081_1172451_w_800.jpg (55.02 Kb)

    Річ у тім, що середня зарплата продавця-консультанта складає 15 600 грн. А середня вартість нової 1-кімнатної квартири дорівнює 3,299 млн грн, зі вторинного ринку – 3,07 млн грн, йдеться в дослідженні великих профільних майданчиків і маркетплейсу.

    За їхніми даними, робітник промислового підприємства отримує у середньому 17 200 грн. Таким чином:

    на купівлю нового житла йому доведеться збирати 16 років;
    квартири зі вторинного ринку – 15 років.
    Фахівцю з телефонних продажів із середньою зарплатою в 24 200 грн доведеться накопичувати на власне житло 11 років. Причому як на нове, так і з вторинного ринку.

    Кухарі отримують в середньому 19 200 грн. У них на купівлю квартири піде:

    нової – 14 років;
    зі вторинного ринку – 13 років.
    Найменше працювати для купівлі житла доведеться фахівцям з інтернет-маркетингу. За даними аналітиків, вони отримують у середньому 27 400 грн, а тому:

    на купівлю нового житла доведеться збирати 10 років;
    квартири з вторинного ринку – 9 років.
    Ціни перепишуть

    Водночас в Україні очікується здорожчання нового житла – при тому, що навіть попри падіння попиту у 2023 році ціни також зростали. Серед причин останнього – досить високий обмінний курс гривні щодо долара.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми