Нерухомість та земля, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Молодь перестала купувати житло

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нерухомість, оренда

  Майже половина молодих українців (45%) не хоче купувати власне житло та воліє жити в орендованих квартирах. При цьому серед тих, хто винаймає житло, 37% становлять люди віком до 35 років. Фахівці пояснюють таку тенденцію з невизначеністю майбутнього, почуттям нестабільності й страхом втратити майно, що загалом пов'язано з війною.

  0081_1172451_w_800.jpg (55.02 Kb)

  Про це розповіли на великому профільному маркетплейсі. Експерти досліджували вік українців, які найчастіше шукають нерухомість для оренди. Серед лідерів виявилися вікові категорії:

  18-24 – 17%;
  25-35 років – 20%;
  35-44 років – 27%.
  "Попит на оренду формують українці молодого та середнього віку. Аналіз користувачів за віком по областях показує, що аудиторія у віці 25-34 років становить середню частку всіх претендентів на оренду... Цікаво, що у Львівській та Івано-Франківській областях найбільша кількість молоді 25-34 років", – йдеться у результатах дослідження.

  Незважаючи на те, що 55% опитаних зазначили, що хотіли б купити власне житло з необхідністю робити ремонт, 45% респондентів усе ж таки вказали, що хочуть жити в орендованій квартирі мрії вже зараз. Так, вони планують менше економити, але жити в кращих умовах. При цьому 36% опитаних бачать перспективи в зміні місця проживання.

  "Оренда дозволяє не прив'язуватися до конкретного міста і залишити його чи навіть країну в разі підвищеної небезпеки. Це біль і страх повторної втрати у тих людей, чиє житло було пошкоджене чи зруйноване внаслідок військової агресії", – розповіла психологиня Олена Гукович.

  Так, найбільше зростання оренди зафіксовано саме після початку повномасштабного вторгнення РФ до України у 2022 році. Дослідження показало, що у п'яти найбільших областях та містах України пропозиція оренди житла продовжує зростати.

  "У Київській області без урахування Києва у 2024 році на початок 2023 року кількість пропозицій оренди збільшилася на 38%. А у столиці – на 36%. В Одесі та Дніпрі кількість оренди збільшилася на 12%. У Львівській та Одеській області – на 16%", – зазначають автори дослідження.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми