Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

У Києві змінилася вартість житла

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: нерухомість, ціни, Київ

    У Києві на первичці (житло від забудовника) середня вартість квадрата квартири становить 51,2 тис. грн. ($1240). Ще у січні ціна була на рівні 49,2 тис. грн ($1250). При цьому середня вартість квартири на вторинному ринку (однокімнатна) знизилася з січня по серпень з $63 тис. до $60 тис.

    3994_mycollages-10-scaled.jpg (29.15 Kb)

    Насправді ціна залежить від багатьох факторів: розташування, класу ЖК, навіть від поверху та краєвиду з вікна квартири. У ЖК економкласу середня вартість квадрату складає 40,6 тис. грн ($980), комфорт – 43 тис. грн ($1040), бізнес – 72,1 тис. ($1760), а преміум – 110,5 тис. грн ($2670). Про це йдеться у матеріалі.

    Економклас – це панельний будинок з невеликим квартирами, без охорони тощо. Панельний будинок може відноситись лише до економкласу. Далі клас будинку залежить і від інфраструктури на території ЖК, і від планування квартир, і від паркінгу, відеоспостереження, вхідної групи тощо.

    "Насправді більше новобудов – це саме комфорт-клас", – розповідає в коментарі OBOZ.UA київський рієлтор Максим Б. "Я продавав об'єкт у ЖК економкласу за Києвом, недалеко від Теремків. Це наче щойно збудована хрущовка", – додає він. До речі, згідно з даними ЛУН, на вторинці вартість квадрату в панельці чи хрущовці – $1100. А в новобудові – $1800. Найдорожчі – дореволюційні будинки (вартість квадрату сягає $2200). Зазвичай це історичні будинки в центрі.

    За житло в новобудові доведеться заплатити більше. Однак якщо старий житловий фонд втрачає свою цінність, то новобудова найчастіше після введення будинку в експлуатацію тільки дорожчає. "У хрущовках купують зараз здебільшого покоління бумерів, яке все життя прожило в таких самих квартирах і не планує щось змінювати. Я, наприклад, три дні тому продав хрущовку пенсіонерам-переселенцям. У них були накопичення і діти допомогли. Обирали щось дуже доступне, щоб не вище третього поверху", – каже рієлтор Максим.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми