Новини Автор: storozhykimg Друкувати

Заборона куріння в Україні: що нового?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: паління, законопроект, депутати, Україна, заборона куріння

  В Україні у Верховній Раді з'явився законопроект №4030а від 19. 07. 2016 р, у якому, зокрема, йдеться про захист здоров'я оточуючих від впливу тютюнового диму, контроль тютюну в Україні. З цього випливає, що незабаром заборона куріння може поширитися на такі громадські місця, як: готель, гуртожиток, вокзал, приміщення фірми і підприємства будь-якої форми власності та ін.

  4782_10515.jpg (54 Kb)

  Даним проектом закону пропонується збільшити штраф при порушенні заборони паління в громадському місці - двадцять неоподаткованих мінімумів доходу людини. Нагадаємо, зараз даний штраф становить від трьох до десяти неоподаткованих мінімумів.

  Більшість депутатів виступають за рішення, яке дозволить заборонити рекламувати тютюнові вироби в місцях торгівлі за допомогою виставлення упаковок і макетів на вітрини і прилавки. Якщо даний законопроект буде прийнятий, то, по-перше, продавці сигарет будуть змушені зберігати їх в закритих ящиках, що б покупці самі не могли бачити дані тютюнові вироби. Продавець матиме право показати сигарети тільки за запитом особи, котра купує даний продукт, при цьому їй повинно бути більше 18 років. По-друге, створять мережі спеціалізованих торгових точок, які продаватимуть виключно тютюн.

  Як говориться в пояснювальній записці до даного законопроекту, така норма дасть можливість зменшити споживання сигарет і тютюнових виробів населенням країни, що в свою чергу оздоровить націю. Особливо це стосується молодого покоління, яке вживаючи тютюнові вироби, негативно впливає на свій організм, і, як наслідок, на своїх майбутніх дітей. Що в майбутньому негативно позначиться на здоров'ї наступних поколінь.

  Подібний законопроект виноситься на розгляд парламенту не в перший раз, вже було кілька спроб попередніми скликаннями прийняти закони про заборону куріння в громадських місцях і обмеження продажу тютюнових виробів. Але кожен раз депутати-лобісти подібних рішень робили все, що б подібні закони не були прийняті, тому як самі є власниками або партнерами фірм і компаній які виробляють або доставляють тютюнові вироби населенню. Не секрет, що даний рід бізнесу дуже прибутковий, адже ціни на сигарети ніхто не регулює і, по суті, можна ставити будь-які.

  Зараз є можливість прийняти дійсно революційний законопроект, який введе, не тільки заборону на куріння в громадських місцях і заборону на рекламування тютюнових виробів, але й регулюватиме продаж і поставку цієї продукції на ринок країни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми