Новини Автор: admin Друкувати

Як стати майстром на всі руки

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: майстр

    У житті постійно трапляються ситуації, які потребують навичок у роботі по дому. Наприклад, замінити розетку або встановити фільтр для води можна й самотужки, втім більшість викликає майстра. Якщо ви з останніх й хочете змін, то саме час почати. Ось посібник з кількома порадами.

    a_20160610185523_35f6a6c630.jpg (38.11 Kb)

    1. Придбайте інструмент. Перш за все, треба розуміти, з чим вам доведеться мати справу. А вчитись без наочної демонстрації не надто ефективно. Тому оберіть набір інструментів на Instrumente md, розкладіть їх за необхідністю і просто потримайте в руках. Дізнайтесь, що саме можна робити дрилем, пасатижами або викруткою-тестером, і чи потрібні вони будуть вам у майбутньому. Не беріть щось про запас, якщо не знаєте призначення.

    2. Перелічить уміння. Це доволі простий, але необхідний крок. Візьміть аркуш паперу та запишіть те, що ви колись робили раніше або знаєте як. Спробуйте згадати усе, що відноситься до справи. Ви ремонтували стілець у школі? Підходить! Міняли лампочки і підключали телевізор? Також до списку. Вас здивує, скільки, на перший погляд, простих речей здаються для багатьох складними.

    3. Визначтесь із цілями. Потрібно чітко розуміти, якими саме навичкам ви бажаєте оволодіти. Для цього краще розділяти усі роботи на певні групи, після чого братись за них по черзі. Цілком можливо, що вам нецікава сантехніка, тому уроки по ній можна скоротити до мінімуму. Проте сконцентрувати увагу на чомусь одному все одно не вийде, адже теми завжди пов'язані. Тобто гайкові ключі та універсальний клей вам будуть в нагоді у будь-якому разі. Старайтесь не відволікатись під час роз'яснення базових понять.

    4. Почніть навчання. Навіть професійні майстри з чогось починали, а найкращі з них й зараз продовжують вчитись. Цей процес, як відомо, постійний і не має кінця. Тож не варто соромитись - швидше оберіть метод і приступайте. Рекомендуємо черпати інформацію з різних джерел, щоб можна було порівнювати деталі. В той же час багатьом потрібна якась основна література чи реальний вчитель. Тут вже дивіться на індивідуальні потреби.

    5. Практикуйтесь. Чим швидше ви перейдете від теорії до практики, тим краще. Спочатку беріть не надто складні задачі, але й прибіднятись не варто. Робіть руками будь-які дрібні справи - неважливо квартира у вас чи особистий маєток. Чіпляйтесь за нагоди та створюйте нові. Конкуренція ж лише допомагатиме, тому якщо ваш друг чи знайомий також хоче стати майстром, то просто об'єднайте зусилля.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми