Новини Автор: admin Друкувати

Сергій Токарєв оголосив про початок набору на безкоштовний бізнес-тренінг для жінок від професора Берклі

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Сергій Токарєв

  Тренінг Leading with Confidence in the AI World для українок відбудеться в Києві. Захід проходитиме в офлайн-режимі і триватиме три дні, початок — 30 серпня. Подати заявку на участь можна до 18 серпня. Тренінг організовують SET University разом з UC Berkeley Fisher Center for Business Analytics при Каліфорнійському університеті Берклі. Таким анонсом на своїй сторінці у Facebook поділився засновник технологічного університету та компанії Roosh Сергій Токарєв.

  За словами бізнесмена, у технологічному секторі досі домінують чоловіки. І для того, щоб змінити таку тенденцію, важливо вкладати ресурси в якісну освіту та мотивувати жінок працювати у сфері технологій. Тренінг Leading with Confidence in the AI World відбудеться в рамках програми Berkeley Alliance for Inclusive AI, мета якої — надихати жінок та розширювати їхні можливості для навчання та успішної кар’єри в галузі аналітики.

  Проводитиме курс Готьє Вассер — фахівець з бізнес-аналізу, аналізу даних та цифрової трансформації, професор та директор Fisher Center for Business Analytics. Експерт має досвід роботи з багатьма високотехнологічними компаніями. До SET University Готьє Вассер доєднався як запрошений професор та член академічної ради.

  Leading with Confidence in the AI World стане першим заходом, організованим спільно з Центром бізнес-аналітики Фішера. Однак в SET University зазначають, що в планах — нові воркшопи, а також довгострокова програма з інновацій та підприємництва.

  Наразі податися на тренінг можуть жінки трьох категорій: громадянки України, які мають статус ВПО, засновниці проєктів, спрямованих на розвиток економічної або благодійної сфери, а також представниці ЗСУ та Нацгвардії України.

  Сергій Токарєв також анонсував дві нові магістерські програми у SET University: Cyber Defense та Computer Science and Innovation Engineering. Як наголошує у своєму дописі підприємець, Україні вдалось залишитись технологічною державою навіть в таких складних умовах, як повномасштабне вторгнення. І саме для того, аби наша країна могла зберегти цей статус, команда SET University готує освічених підприємців та фахівців.


  Нові курси розроблені з урахуванням нагальних потреб технологічної сфери. На заняттях студенти вивчатимуть кіберзахист та блокчейн, технології AI та Machine Learning, а також менеджмент та управління проєктами. Обидві програми поєднують класичні дисципліни та курси, присвячені новітнім технологіям, комплексну теорію та практику. Так, за словами Сергія Токарєва, однією з частин магістерської кваліфікаційної роботи стане розробка власного стартапу.

  Освітні програми розраховані на людей з різним бекграундом і будуть корисні як для тих, хто будуватиме кар’єру в технологічних компаніях, так і для тих, хто планує запускати власний стартап. Курси можуть зацікавити навіть представників нетехнічних спеціальностей, які хочуть здобути нові знання та розвинути наявні навички.

  SET University — освітній заклад, який займається підготовкою лідерів технологічної індустрії в Україні. У своїй діяльності університет поєднує фундаментальні знання та практику, залучає фахівців зі світових університетів та компаній. Після початку повномасштабного вторгнення команда університету сфокусувалась на доступності IT-освіти для всіх українців та підтримці українських стартапів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми