Податки та законодавство, Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Податок на нерухомість хочуть збільшити

  • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: податок, нерухомість

    Цей податок не стягують в повній мірі через відсутність повної бази об'єктів оподаткування в реєстрі.

    8258_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

    В Україні, де під час карантину діють податкові канікули, місцеві бюджети щорічно втрачають 2 млрд грн через несплату податку на нерухоме житлове та нежитлове майно. Його не стягують в повній мірі через відсутність повної бази об'єктів оподаткування в Державному реєстрі прав на нерухоме майно. Про це розповіли у прес-службі Міністерства фінансів України.

    Фахівці міністерства вважають, що в базі даних відсутня до 40% нерухомого майна.

    "З метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів податку на нерухоме майно органи місцевого самоврядування повинні забезпечити повноцінну роботу з інформаційного наповнення Державного реєстру прав на нерухоме майно та переносу архівної інформації про права власності на нерухоме майно з паперових носіїв в електронну базу. Це дозволить податковим органам отримати відповідну інформацію для нарахування відповідних зобов'язань", – сказали у прес-службі.

    У Мінфіні уточнили, що ці заходи дозволять, за найскромнішими оцінками, залучити до місцевих бюджетів в 2021 році близько 2 млрд грн навіть при діючих ставках податку.

    Також наголошується, що за підсумками 2019 року від сплати податку на нерухоме майно місцеві бюджети отримали 4,9 млрд грн, а в 2018 році – 3,7 млрд грн.

    У 2020 році ставка податку на нерухомість встановлюється відповідно до рішення місцевої влади в розмірі, який не перевищує загальнодержавне обмеження – не більше 1,5% від мінімальної зарплати за 1 квадратний метр. У 2020 році максимальна ставка податку складе 70,84 грн за кв. м (мінімальна заробітна плата – 4723 грн).



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья? Употребление алкоголя во время курса антибиотиков: какие риски для здоровья?
Вопрос о том, можно ли пить алкоголь при приеме антибиотиков, действительно волнует многих. Некоторые считают, что алкоголь лишь «ослабляет» действие ...
Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми