Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Відсьогоді в Україні зросли податки

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: податки

  З 1 січня в Україні набирає чинності закон про підвищення податків.

  2610_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

  Документ №5600 стосується як підприємств, так і громадян України. За даними Міністерства фінансів, прийняття цього законопроекту дозволить зібрати у держбюджет у 2022 році додатково 30 млрд грн податків.

  Податки на громадян
  Документ вводить мінімальне податкове зобов'язання щодо земельної ділянки. Якщо оцінка землі складе стандартні для України 28 тисяч гривень за гектар, мінімальне зобов'язання складатиме 1,4 тисячі гривень за гектар на рік.

  На доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції на суму, що перевищує 12 розмірів мінімальної заробітної плати (6500 гривень), встановлюється 18%-й податок.

  Закон передбачає зменшення мінімальної площі землі фермерського господарства, що дає право переходу на спрощену систему оподаткування з 2 гектарів до 0,5 гектара.

  З платників єдиного податку документ виключає чотири групи платників, основним видом діяльності яких є розведення свійської птиці (крім курей).

  Податки на нерухомість
  Дохід, отриманий від продажу протягом року другого об'єкта нерухомості, оподатковується за ставкою 5%, третього і наступних об'єктів нерухомості - за ставкою 18%.

  Акцизи на алкоголь
  Акцизи на спирт в алкогольних напоях, фактична міцність яких перевищує 22 відсотки об'ємних одиниць етилового спирту, збільшують на 5% до 133,31 гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту.

  Податки на бізнес
  Документ встановлює обмеження у праві виїзду керівника юридичної особи-боржника за кордон.

  Законом передбачає і встановлення обмеження у праві виїзду керівників юридичних осіб або постійних представництв нерезидентів - боржників за межі України у разі невиконання податкового обов'язку.

  Крім цього, підвищуються ставки екологічного податку, рентної плати за користування надрами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми