Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як не стати жертвою обману з боку супермаркетів та магазинів

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: права покупців

    Охоронці у магазинах та супермаркетах не мають права змушувати покупців оплачувати зіпсований товар. Справа в тому, що найчастіше ці люди не представляють магазин - адже працюють за наймом від іншої компанії. Більше того, подібна вимога є грубим порушенням законодавства.

    9237_gnach1_jpg_resized.jpg (64.02 Kb)

    Про це повідомили експерти "Захисту прав споживачів" . Там зазначили:

    товарів із зіпсованою упаковкою не повинно бути у магазині в принципі;
    щодо будь-яких товарів покупці повинні розмовляти тільки з продавцями.
    "Охоронці не мають права говорити, що робити з товарами – вони часто не представляють магазин. Якщо ж змушують сплатити зіпсований товар, це є грубим порушенням багатьох статей Закону України "Про захист прав споживачів", – йдеться у повідомленні.

    Як себе захистити

    Експерти зазначають: у разі виникнення подібної ситуації, покупець має насамперед вимагати перегляду відео з камер спостереження. Так можна буде чітко довести, що претензії охоронця є безпідставними.

    Якщо це не допоможе вирішити ситуацію, слід викликати поліцію.

    Українців дурять на касах у супермаркеті

    Водночас українці нерідко стають жертвами обманів з боку супермаркетів та магазинів . Зокрема ті спеціально встановлюють ціни, які при округленні здачі дозволяють більше грошей залишати у продавця.

    Наприклад, за ціною 9,96 грн, 9,97 грн, 9,98 грн або 9,99 грн ви все одно повинні заплатити магазину 10 грн. Якщо не бажаєте переплачувати – використовуйте для розрахунку банківську картку. Тоді правила округлення не діють.

    Крім того, часто на касах та у відділах магазинів за допомогою простих махінацій можуть показувати неправильну вагу. Іноді при цьому використовують спеціальні грузики, нитки, а окремих випадках просто непомітно кладуть предмети при зважуванні. Тому важливо перевіряти вагу на контрольних вагах не лише на ринках, а й у супермаркетах.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми