Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Український гральний бізнес встановив рекорд по сплаті податків

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: гральний бізнес, податки

    Податкове законодавство в Україні не спонукає до інвестицій в гральний бізнес, який є інноваційним й високотехнологічним.

    8746_people-playing-poker-3279691-e1594721309650.jpg (40.41 Kb)

    В Україні значно вищі податки на гральний бізнес, ніж в інших країнах світу, що значно стримує розвиток цього бізнесу й інвестиції в українську економіку. Про це йдеться в статті видання РБК-України.

    "Це свідчить про те, що країни, які досягли успіху в розвитку гральної індустрії зуміли побачити взаємозв'язок між обсягом податків, ліцензійних платежів тощо та вигоди, яку отримує бізнес. Їх державна політика полягає не тільки у тому, щоб вчасно стягнути певні платежі, а найперше – у створенні привабливих умов для компаній і безпечного середовища для гравців", - йдеться в статті.

    Це містить і боротьбу з тіньовим сектором, і створення позитивного іміджу національним організаторам ігор, і зрозуміле та передбачуване фіскальне законодавство.

    Податкове законодавство в Україні не спонукає до інвестицій в гральний бізнес, який є інноваційним й високотехнологічним.

    "Не ставлячи під сумнів потреби наповнення держбюджету, особливо, в умовах війни, хотілося б зазначити, що не треба втрачати почуття міри. Заклики "викачувати все більше та більше грошей з грального бізнесу" дадуть зворотний ефект – збільшення нелегального сегменту з відповідним падінням надходжень", - йдеться в статті.

    Український гральний бізнес у вересні 2023-го встановив рекорд – сплатив податків у 32 рази більше, ніж у вересні минулого року (загалом за 9 місяців сплачено 6,65 млрд грн). Однак суворий податковий тиск не дає можливості цьому бізнесу розвиватися.

    "Доцільно змінити "податкоманію" на конструктивний підхід і ставитись до грального сектора як до партнера, що створює робочі місця та сприяє розвитку дотичних секторів економіки, й сприятиме економічному зростанню після війни", - йдеться у статті.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми