Податки та законодавство, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які цінні подарунки включають до оподатковуваного доходу

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки, подарунки

    Юристи розповіли, які цінні подарунки дозволяється дарувати та отримувати, щоб не довелося платити податок. Інакше — вартість таких речей включать до оподатковуваного доходу.

    6788_587fe53b4eee8-0001-5e4a518f-52b4e615-8d61-afa9917e_watermark.jpg (47.74 Kb)

    Про це пише портал Новини.Live.

    За словами юристів, якщо платник Податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) отримав подарунок у вартості, що становить менше 25 відсотків однієї мінімальної заробітної платні (у розрахунку за місяць), то ціну таких подарунків не включають в оподатковуваний дохід. Йдеться про мінімальну заробітну плату, встановлену на 1 січня звітного податкового року.

    У разі, якщо ціна подарунку більша за 25 відсотків однієї мінімальної зарплати, то сума перевищення має включатися у розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу ПДФО.

    З огляду на це, юристи резюмували:

    потрібно купувати та дарувати ті речі, що не перевищують 25% від мінімалки;
    якщо подаровано речі у 2023 році, то вартість неоподатковуваних подарунків обчислюватимуть, виходячи з розміру мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня 2023 року, а якщо у 2024-му, то з нового розміру мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня 2024 року.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми