Податки та законодавство, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Гетманцев розкрив дві цілі перезавантаження фіскальної системи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки, ФОП, Гетманцев

  Національна стратегія доходів, схвалена урядом, передбачає реформування податкової системи, зокрема, для ФОПів, та прогресивну ставку податку на доходи фізичних осіб. Але це станеться лише після закінчення війни.

  0664_670027.jpg (39.3 Kb)

  Про це в інтерв'ю РБК-Україна сказав голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

  «До кінця війни ми не змінюватимемо систему оподаткування», — сказав він.

  За його словами, стратегія спрямована на дві цілі. Перша — це інституційні зміни системи державних фіскальних органів: Податкової та Митниці, впровадження ризик-орієнтованого підходу та діджиталізація, покращення адміністрування.

  «Зміна податкової політики — друга ціль. Деякі податки змінюватимуться суттєво, але після війни. Зокрема, йдеться про систему єдиного податку. Вона буде змінена на зразок якоїсь європейської країни», — повідомив Гетманцев.

  Він заявив, що поетапно до 2030 року планується прогресивна ставка податку на доходи фізичних осіб, запровадження миттєвої амортизації, стимулювання переробної промисловості, імплементація податкових та митних євродиректив.

  Що стосується самозайнятих осіб, то Гетманцев зауважив, що вони й зараз фактично мають сплачувати податок у 19,5%, який швидше зазвичай не платять.

  Однією з пропозицій є запровадження РРО для самозайнятих. «Ви не декларуватимете це, а просто проведете платіж через свій телефон, як через РРО, і у вас автоматично піде оплата податку. Тобто ми виключаємо будь-яку бюрократію із процесу. Це зручно, просто, і ви отримуєте «білі» гроші. Мені здається, багато хто вже зрозумів, наскільки «білі» гроші дорожчі за «чорні», — повідомив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми