Податки та законодавство, Транспорт та авто, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Які авто підлягають оподаткуванню у 2024-му

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: податки, авто

  В Україні в 2024-му транспортний податок треба платити за авто, якщо з їх року випуску минуло не більше 5 років (включно), а вартість авто становить від 375 мінімалок. Тож у 2024 році це авто після 2019 року випуску та вартістю понад 2 662 500 грн.

  3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Як йдеться в публікації Мінфіну, на сайті Мінекономіки уже опубліковано перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком у 2024 році. Включає він 184 моделі, серед яких: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Jaguar, Land Rover, Maserati, Mercedes-Benz, Porsche, Rivian, Tesla.

  Бо фактична ціна, за якою ви придбали автомобіль, немає ніякого значення. Визначальною є вартість такої моделі, яку платник податку не рахує самостійно. Проводиться розрахунок за Методикою визначення середньоринкової вартості легкових автомобілів, затвердженою постановою Кабінету міністрів.

  Для того, щоб отримати орієнтир вартості авто для цілей оподаткування транспортним податком, можна скористатись калькулятором на сайті Мінекономіки. Ставка податку фіксована — 25 тис. грн на рік за кожне авто, що підлягає оподаткуванню.

  Тому розмір транспортного податку ніяк не залежить від вартості автомобіля. Але є нюанс, платити треба до початку місяця, що настає за місяцем, в якому автомобілю виповнюється 5 років.А якщо ви придбали автомобіль посеред року, то податок сплачується пропорційно лише за місяці, коли авто було у вашій власності, починаючи з місяця, у якому виникло право власності.

  До 1 липня фізособам, які мають відповідні авто у власності, повинні розіслати податкові повідомлення-рішення щодо сплати 25 000 грн податку. Терміни сплати транспортного податку — протягом 60 днів після отримання повідомлення-рішення.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми