Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні можуть зрости деякі податки

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: мобілізація, податки

    Україні потрібно додатково 720 млрд грн фінансування, щоб мобілізувати 400-500 тис. солдатів. Це серйозна сума, щоб її знайти, владі, ймовірно, доведеться ухвалювати непопулярні рішення. Зокрема, можуть зрости ставки деяких податків.

    3821_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

    Про це заявив глава Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев ("Слуга народу") в інтерв'ю. "Потенційні потреби у коштах на додаткову мобілізацію – так, це величезні гроші. І де їх взяти – це велике питання... Безперечно, ми чекаємо на фінальні оцінки та пропозиції Мінфіну та Кабміну. Не виключаю, що будуть пропозиції щодо перегляду дохідної частини бюджету" – пояснив нардеп.

    Він уточнив, що з одного боку економіка України не має потенціалу для підвищення ставок податків. Проте, з іншого боку, йдеться про фінансування армії, а отже, про безпеку життя.

    "Хороших і "популярних" рішень в уряду не залишається. Є лише складні", – резюмував Гетманцев.

    За його словами, у Мінфіні вже озвучували ідею щодо підвищення військового збору на певні операції. Наприклад, оплату стільникового зв'язку та купівлю-продаж транспортних засобів.

    "Але давайте почекаємо остаточних пропозицій. Я не бачу там великого потенціалу. Максимум, потенціал, який я бачу, – це 40 млрд грн... Але якщо вони хочуть чогось більшого, то запропонують нам радикальніші рішення", – розповів Гетманцев.

    Він також додав, що детінізація не дасть необхідних надходжень. Хоча, за словами Гетманцева, "є певний потенціал" у детінізації тютюнового ринку та грального бізнесу, але цього недостатньо.

    "Детінізацію неможливо прорахувати, хоча, справді, найпростіше було б написати, що бюджет отримає 100 млрд від ліквідації контрабанди. Але це не точні надходження", – пояснив депутат.

    Також обговорювалися ідеї щодо скасування певних пільг, але "суттєвого потенціалу там також немає", вважає Гетманцев. Аналогічна ситуація із запровадженням податків на певні предмети розкоші.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми