Приватизація Автор: RomanK Друкувати

У Росії запускають приватизацію - закінчуються гроші

  • Джерело: fakty.ictv.ua.  → Ключові теги: Росія, приватизація

    Москва приступила до екстреного порятунку своєї економіки.

    1289_tmphp8wu9.jpeg (23. Kb)

    ього тижня президент РФ Володимир Путін підписав укази про скасування Федерального агентства з облаштування держкордону РФ (Роскордону) і об'єднання Росфіннагляду та Федерального казначейства. Функції Роскордону передані іншим відомствам. Також Путін доручив уряду сформувати список компаній на приватизацію, нагадує Сегодня.

    "У 2014-2015 роках ринок упав і продовжував падати, ми чекали, коли ситуація зміниться. Зараз прийшло усвідомлення, що чекати більше нікуди. Ситуація бюджетна критична, загальна турбулентність фінансових ринків не дає нам підстав очікувати відскоку, відновлення. Виклик полягає в тому, щоб провести не менш якісні ефективні прозорі операції на надзвичайно несприятливому ринку", — заявив глава Мінекономрозвитку РФ Олексій Улюкаєв.

    Вчора газеті Коммерсантъ Улюкаєв розповів, що першими можуть бути продані акції держкомпаній Башнефть, Алроса і Роснефть: - Це публічні компанії, які котируються на ринку. В силу цього вони технічно і юридично найкраще готові. Але західні експерти іншої думки.

    Продаж активів? Ви це серйозно, містер Путін? — у статті під таким заголовком оглядач Daily Telegraph зазначає, що Кремль обрав далеко не найкращий момент, аби позбутися далеко не найгірших активів. Для запуску угод банкірам потрібен малоактивний ринок, але в січні ринки або агресивно йшли в зростання, або стрімко падали. Зараз продавати будь-що невигідно. А на думку Reuters, розпродаж держактивів проводиться заради збагачення наближених до влади, оскільки через санкції навряд чи іноземні інвестори захочуть чи зможуть брати участь у торгах. Тим часом Центробанк РФ вирішив рятувати банки за рахунок депозитів громадян. Заступник міністра фінансів РФ Олексій Моїсеєв допустив примусове конвертування в капітали проблемних банків депозитів фізичних осіб на суму понад 100 млн рублів ($1,3 млн). Так у 2013 році вчинив уряд Кіпру, переживавшее серйозний фінансова криза. Але тоді тисячі власників депозитів Bank of Cyprus, у тому числі росіяни, отримали акції цього банку в обмін на вклади. Російські чиновники запевняють, що вони підуть на "стрижку депозитів" лише за умови, якщо це буде вигідно вкладникам.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гонтарєва про курс гривні: "більш-менш"

    У Криму вже почався "розпродаж" — окупаційна влада заявила, що нібито продала за 1,429 млрд рублів ($18 млн) санаторій Форос, що належав Ігорю Коломойському. Хто щасливий власник — не кажуть.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми