Приватизація Автор: RomanK Друкувати

ОПЗ хочуть приватизувати за копійки - експерт

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ОПЗ

    Одеський припортовий завод готують до банкрутства і наступної "тіньової" приватизації. "Приватизувати "за уявні борги" буде компанія "АгроГазТрейдінг", яка сама винна ОПЗ до 100 млн грн.

    4033_935_1_650x410.jpg (38.77 Kb)

    Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив політолог Андрій Золотарьов.

    Як зазначає Золотарьов, на 22 червня заплановано загальні збори акціонерів Одеського припортового заводу. Одне з головних питань, винесених на нього, - рішення про згоду на вчинення Товариством протягом року великих угод на загальну суму - до 10 млрд грн. Іншими словами, Правління ОПЗ отримає можливість самостійно укладати великі угоди.

    "Схема банкрутства і "тіньової" приватизації в деталях поки не відома. Зрозумілий перший пункт: укладання різноманітних контрактів ОПЗ з АГТ (компанія АгроГазТрейдінг, у якої ексклюзивний контракт з заводом на поставку давальницької сировини - прим.ред) на істотні суми, внаслідок чого у підприємства утворюється (принаймні, на папері) величезний борг - обмежує тільки рішення по 10 млрд грн. Далі - справа техніки і фантазії: суди (найчесніші в світі), Фонд держмайна (ще більш чесний, ніж суди) ... ", - каже Золотарьов.

    За словами Андрія Золотарьова, підприємство АгроГазТрейдінг, яке зараз має ексклюзивний контракт з заводом на поставку давальницької сировини, і за інформацією ЗМІ заборгувало заводу 100 млн.грн, вже заявляло про бажання приватизувати ОПЗ.

    "Стежимо за руками. Менеджмент підприємства отримав можливість укладати угоди на 10 млрд грн - трохи менше 400 млн доларів. Сам завод на сьогоднішній день оцінюється в 350 млн дол. З урахуванням 300 млн дол. боргу, його ринкова вартість, за оцінками, 50 млн доларів. Тепер порівняємо: 400 і 50 млн доларів. ", - відзначає Золотарьов.

    У своєму пості Золотарьов звертає увагу на те, що на даний момент рентабельність давальницької переробки, по якій працює підприємство - перевищує 1200% річних.

    "До речі, Фонд держмайна як мовчав, так і мовчить. Тим часом підприємство просто таки спливає з рук держави, а по дорозі на ньому ще й заробляють ", - резюмує експерт.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми