Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

З якими проблемами стикаються компанії при наймі молодих фахівців

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: молоді фахівці, робота

    За результатами дослідження, 75% компаній стикаються з проблемами під час найму нещодавніх випускників через брак мотивації, комунікативних навичок та професіоналізму. Через це багато молодих фахівців звільняють, і роботодавці сумніваються у їхній готовності до роботи.

    6443_942adec827d96b55a2e24b0a9d98c9753360372f.jpg (43.08 Kb)

    Про це пише Intelligent. Дослідження було проведене серед 966 бізнес-лідерів, виявило, що значна частина компаній стикається з труднощами при наймі молодих фахівців. Згідно з результатами, 94% компаній наймають нових випускників, однак лише 25% вважають їх успішними на робочому місці.

    За даними дослідження, 62% компаній зазначили, що успіху досягли лише деякі з нових наймів, а 14% вважають, що більшість або всі випускники не виправдали очікувань. Однією з головних причин таких невдач є брак мотивації та ініціативи серед новачків (50%). Погані комунікативні навички (39%) та недостатній професіоналізм (46%) також стали одними з факторів, які заважають успішній інтеграції випускників у робочі колективи.

    Незважаючи на високі показники академічної підготовки, роботодавці відзначають, що молодим працівникам бракує практичних навичок, таких як здатність вирішувати проблеми (34%) та ефективно працювати зі зворотним зв’язком (38%). Незважаючи на те, що роботодавці продовжують наймати молодих фахівців, більшість HR-менеджерів висловлюють серйозні побоювання щодо їх готовності до роботи.

    53% HR-фахівців вважають, що нещодавні випускники покоління Z не мають належного рівня професіоналізму та погано адаптуються до робочого середовища. Деякі з найпоширеніших проблем включають низьку робочу етику (55%) та негативне ставлення до критики (54%).

    Більше того, кожен п’ятий HR-менеджер повідомляє, що випускники часто не справляються з робочим навантаженням, запізнюються на роботу та поводяться непрофесійно. Це створює додаткові труднощі для компаній, які намагаються побудувати продуктивні команди з молодими працівниками.

    Через недостатню підготовку нових працівників, 60% компаній були змушені звільнити нещодавніх випускників у 2024 році. Крім того, 79% роботодавців включили невдалих новачків до планів підвищення ефективності, намагаючись допомогти їм адаптуватися до робочих вимог. Проте, це не завжди призводить до успіху. Роботодавці також запроваджують навчання з офісного етикету: 54% компаній пропонують таке навчання, а 48% роблять його обов’язковим для всіх нових працівників.

    Незважаючи на існуючі проблеми, більшість компаній (84%) планують продовжувати наймати нещодавніх випускників у 2025 році. Однак, деякі (16%) мають сумніви щодо цього, посилаючись на минулі негативні досвіди з молодими працівниками та високий рівень плинності кадрів.

    Ключовими факторами, які б змусили роботодавців більш позитивно ставитися до нових випускників, є ініціативність (57%), позитивне ставлення до роботи (56%), а також сильна трудова етика (54%). Пунктуальність та здатність адаптуватися (53%) також є важливими для успішної інтеграції молодих фахівців у робоче середовище.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нові відкриття у торгово-розважальному центрі Respublika Park Нові відкриття у торгово-розважальному центрі Respublika Park
Керівники (Василь Толстунов та Сергій Толстунов) найбільшого ТРК України – Республіка Парк – підсумували результати першої половини року т...
Криптогаманець Trustee Plus і європейська платіжна картка для швидких розрахунків Криптогаманець Trustee Plus і європейська платіжна картка для швидких розрахунків
Українці дедалі частіше стикаються з обмеженнями, які створюють додаткові труднощі для управління фінансами та користування ними. Криптогаманець Trust...
Як проксі-сервери допомагають захистити приватність в Інтернеті
В сучасному цифровому світі захист особистих даних та приватності в Інтернеті стає все важливішим. З кожним роком кількість кібератак, збору даних без...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми