Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні віддалена робота набирає обертів

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: віддалена робота

    В Україні дедалі популярнішою стає віддалена робота. Серед причин – можливість заробляти добрі гроші, не виходячи з дому. Зокрема деякі роботодавці готові платити своїм співробітникам близько 50 тис. грн зарплати.

    5998_blogery.jpg (47.3 Kb)

    Так, організація, що спеціалізується на публікації наукових матеріалів, шукає редактора з роботи з науковими журналами та статтями. Платити обіцяють від 35 000 до 55 000 грн. Серед вимог:

    знання англійської мови (рівень В2);
    вміння редагувати та форматувати статті.
    Компанія, що займається продажем товарів для краси та здоров'я, шукає менеджера з продажів. Платити готові від 20 000 до 50 000 грн. Серед вимог – комунікативні навички та "наявність ноутбука або пк, навушників з гарнітурою та дротового інтернету".

    Рекламна компанія шукає менеджера по роботі із клієнтами на зарплату від 15 000 до 45 000 грн. Як пояснюється в оголошенні, конкретна сума залежатиме від кількості залучених клієнтів.

    В Україні запустили новий застосунок для пошуку роботи

    Водночас Держслужба зайнятості запустила додаток для пошуку роботи. Стверджується, що за його допомогою українці, які шукають роботу, зможуть стати до електронної черги, знайти потрібну вакансію чи отримати ваучер на навчання від служби. Застосунок вже доступний в:

    App Store;
    Google Play.
    "Мобільний застосунок орієнтований на потреби пошукачів роботи. Після авторизації з використанням кваліфікованого електронного підпису (КЕП), Bank ID, Дія.Підпис або в гостьовому режимі користувач потрапляє на єдиний портал вакансій, де може переглядати доступні вакансії", – розповіли в Мінекономіки.

    При цьому наголошується: у застосунку передбачено можливість подати заявку на ваучер для спеціалізованого навчання або пройти онлайн-курс від Державної служби зайнятості. Крім того, мобільний додаток дозволяє:

    спілкуватися з кар'єрними радниками;
    запланувати зустріч із потенційним роботодавцем;
    одержати необхідну довідку;
    записатися в електронну чергу.
    "Скористатися застосунком зможуть також українці за кордоном. Наступним етапом реалізації цієї ініціативи стане розробка відповідного функціоналу для роботодавців", – зазначили в міністерстві.

    Розробила застосунок Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі та Німеччини. Зроблено це було, зазначається, на запит від Міністерства економіки України та Державної служби зайнятості.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми