Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні дедалі популярнішою стає робота онлайн

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: віддалена робота

    В Україні дедалі популярнішою стає віддалена робота. При цьому претенденти нерідко шукають вакансії, які не потребують особливого досвіду. І не без причин – на деяких позиціях можна заробляти таким чином близько 50 тис. грн.

    0131_blogery.jpg (47.3 Kb)

    Так, компанія, що займається продажем товарів для краси та здоров'я, шукає менеджера з продажів. Платити готові від 20 000 до 50 000 грн. Серед вимог – комунікативні навички та "наявність ноутбука або пк, навушників з гарнітурою та дротового інтернету".

    Рекламна компанія шукає менеджера по роботі із клієнтами на зарплату від 15 000 до 45 000 грн. Як пояснюється в оголошенні, конкретна сума залежатиме від кількості залучених клієнтів.

    Компанія, що спеціалізується на наданні послуг у сфері інформаційних технологій, готова платити від 25 000 до 85 000 грн менеджеру по роботі з клієнтами. За ці гроші потрібно буде вести переговори з клієнтами та пояснювати професійні та технічні аспекти наших послуг, проведення презентацій продуктів та послуг компанії тощо.

    Доходи українців стрімко зростають

    Тим часом номінальні доходи українців зростають двозначними темпами. Основна причина – приріст сукупних зарплат. У жовтні цей показник збільшився на понад 20% у річному обчисленні. Втім, через високу інфляцію темпи зростання реальних доходів населення знизилися.

    Як пояснили в Нацбанку, підвищувати зарплати роботодавців спонукає низка факторів. Зокрема:

    Нестача кваліфікованих працівників.
    Посилення конкуренції за співробітників.
    Зростання мінімальної зарплати, що "позначилось на зростанні зарплат працівникам бюджетних установ".
    Крім того, зазначається, на зростання доходів українців вплинули й інші аспекти. Зокрема:

    Помірне зростання сукупного фінансового забезпечення військовослужбовців.
    Зростання пенсій через індексацію та додаткове підвищення розміру виплати окремим віковим категоріям.
    "Доходи населення зростають. ... За оцінками НБУ, цього року реальні зарплати перевищать рівень до повномасштабного вторгнення", – йдеться у повідомленні.

    Водночас, констатували у регуляторі, прискорення інфляції у 2024 році "уповільнює доходи у реальному вимірі". Тому з середини року річні темпи зростання реальних доходів населення знизилися приблизно до 10% у річному обчисленні.

    Разом з тим у НБУ очікують подальшого зростання доходів українців. Там зазначають, що сприятимуть цьому:

    зростання економіки;
    зростання зайнятості;
    конкурентний тиск на ринку праці.

    Проте, наголошується, здатність бізнесу пропонувати дедалі більшу оплату праці повільно знижується. Тому зростання зарплат уповільниться.

    "Крім того, наступного року не передбачено перегляд мінімальної зарплати, що обмежить зростання зарплат у бюджетних установах. Водночас уповільнення інфляції у другій половині наступного року збереже комфортний приріст доходів у реальному вимірі", – констатували у регуляторі.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці Одна історія кар’єри в ІТ, яка могла не статися — шлях до успіху у кібербезпеці
Що робити, коли життя несподівано змінює маршрут, а майбутнє стає розмитим? Як знайти себе, якщо опори більше немає, а університетський диплом чи попе...
Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах? Як Ploom допомагає зменшити дим і неприємний запах?
Усім відомо, що традиційне куріння сигарет супроводжується характерним димом і неприємним запахом, який залишається на одязі, у приміщеннях та на воло...
"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми