Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Найкращі вакансії для переселенців із зон АТО

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: робота, АТО, вакансії

  Роботодавці з всієї України в основному приязно ставляться до переселенців із Донбасу, і пропонують ряд вакансій.

  7793_101400826_jobs.jpg (27.84 Kb)

  Компанія HeadHunter (hh.ua) Україна розробила топ-вакансії для переселенців.

  Переселенці в більшості являють собою робочі спеціальності або бюджетну сферу, частіше використовують для пошуку роботи оффлайн канали: друковані ЗМІ, особисті контакти, допомога волонтерів. Втім, Інтернет-ресурси також є важливим засобом пошуку робочого місця. Наприклад, на hh.ua з'явилися роботодавці, які пропонують вакансії виключно для переселенців.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оприлюднено рейтинг топ-10 найперспективніших професій в Україні

  В основному вакансії стосуються охоронної роботи та будівничих спеціальностей, електромеханіків, водіїв (переважно з категорією Е) та електрослюсарів автомобілів.

  Працевлаштуванням також займається "Центр зайнятості Вільних людей (ЦЗВЛ)", який пропонує вакансії програміста, медсестри, повара.

  Зауважимо, що більшість роботодавців навіть надають перевагу "біженцям", враховуючи їх скрутне положення. Тому пропозицій на ринку праці вистачає, питання в тому чи готові люди працювати, оскільки за останніми даними лише 14% переселенців звернулися за допомогою по питанню працевлаштуванню.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми