Учені з Принстонського університету вирахували рівень грошового доходу, за якого люди легко ставляться до життєвих проблем. Він склав близько 6.250 доларів на місяць.
Статистика показала, що ті, хто отримують менше, частіше скаржаться на життя. А ті, хто мають більший дохід мають негативні ефекти, які призводять до втрати можливості відчувати "маленькі радощі від життя".
Так, для України середнє значення Індексу суспільного благополуччя знизилося на 13 пунктів порівняно з оцінками 2014, а Індекс індивідуального благополуччя знизився на 16 пунктів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опублікована інформація щодо зарплат в Україні
Люди стали частіше давати негативні оцінки поточному і майбутньому економічному стану родини і країни загалом. Так, оцінка економічного стану країни впала на 15 пунктів, матеріального становища родини на 19 пунктів.
Українці також мають негативні очікування щодо майбутнього життя країни (відбулося падіння на 18 пунктів) і власної родини (падіння на 25 пунктів). Втім, за даними опитування більшість людей вважає себе щасливими в своїй країні. Трохи менший відсоток респондентів відповіли на питання щодо щастя : "скоріше так, ніж ні".
Зазначимо, що власні матеріальні труднощі люди оцінюють суттєво гірше, ніж ситуацію в країні.