Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Бізнес "штучно" занижує зарплати українцям

  • Джерело: znaj.ua.  → Ключові теги: зарплата, ЄСВ, податки

    Українські бізнесмени занижують своїм працівникам зарплати, які й так далекі від належного рівня. Незважаючи на те, що ставка єдиного соціального внеску (ЄСВ) в 2016 році знизилася з 41% до 22%, зарплати залишилися на колишньому рівні. Це пов'язано з тим, що більшість роботодавців як і раніше платять "чорні" зарплати.

    2137_783.jpg (35.2 Kb)

    У Кабінеті міністрів зробили висновки, що після зниження ЄСВ роботодавці підвищать зарплати як мінімум на 19%. Проте, за словами міністра соціальної політики Андрія Реви, їх розмір не змінився, а замість цього збільшився дефіцит Пенсійного фонду. Роботодавці офіційно не стали платити своїм співробітникам більше: 40% працюючих українців отримують мінімальну зарплату.

    41,5% від кожної зарплати забирає у вигляді податків держава (18% - податок на доходи фізичних осіб, 1,5% - військовий збір і 22% - ЄСВ). Таким чином, з зарплати в 1600 грн, державі доведеться віддати 664 гривні, а з зарплати в 5 тис. Грн - 2075 гривень. Фактично, якщо платити офіційну зарплату в 5000 "на руки", в зарплатному фонді доведеться закласти 7075 гривень.

    Податковий експерт, керуючий партнер Baker Tilly Олександр Почкун впевнений, що податкові ставки в Україні адекватні, проте українські підприємці звикли їх не платити.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курс гривні рухатиметься в зворотньому напрямку - економіст

    "Зараз система оподаткування, яка існує, досить адекватна. Я маю на увазі систему оподаткування фізичних осіб. Проблема в тому, що дуже низька культура платників податків. Дуже часто бізнесмени не платять не тому, що це дорого, - вони не платять із принципу. Мені здається, більш важливо спрямувати дії на те, щоб створити рівність умов для всього бізнесу. Ті, хто платить офіційну зарплату, перебувають в нерівних умовах із тими, хто платить податки в повному розмірі ", - підкреслив експерт.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми