У третьому кварталі 2016 року найбільше роботи пропонували у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові. Щомісяця з'являлися 21 тис. вакансій та 53 тис. нових резюме.
Про це повідомляє міжнародний кадровий портал hh.ua.
"Серед регіонів найбільше шукали роботу в Одеській та Івано-Франківській областях. Рідше - у Волинській, Закарпатській, Сумській, Тернопільській і Хмельницькій областях", - йдеться у звіті міжнародного кадрового порталу.
На одне робоче місце в середньому претендували 2-3 особи.
"Найдинамічнішими професійними сферами були медіа, юриспруденція, банківський сектор, а також робота для початківців. Зростання вакансій для останніх, насамперед, пов'язане з бажанням роботодавців отримати молодих перспективних фахівців, які вийшли на ринок праці цього літа. Збільшилася кількість стажувань та навчальних програм від компаній. Також зріс на 12% попит на вчителів і викладачів. Півроку тому роботодавці часто шукали менеджерів із продажу, фахівців із закупівель, адміністративний і робочий персонал. Зараз частіше з'являються вакансії для журналістів, перекладачів, програмістів, маркетологів", - повідомляє hh.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гройсман провів невдалий експеримент на "кишенях" українців
Зарплати зросли на 20-25% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Середня заробітна плата в регіонах становить 5-6 тис. грн, в Києві - 8-9 тис. грн.
"Найвищі зарплати пропонують менеджерам вищої ланки і IT-шникам - у середньому 18-20 тисяч гривень. Скромні зарплати у студентів і фахівців без досвіду. Вони можуть претендувати на 4-5 тисяч, залежно від сфери діяльності", - говорять експерти кадрового порталу.
На початку року на одну вакансію претендували 3-4 спеціалісти. Найбільша конкуренція була серед топ-менеджерів, юристів і працівників без досвіду. Мало пропозицій з'являлося для бухгалтерів, фінансистів.