Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Скільки тепер потрібно працювати для пенсії

  • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: пенсії

    25-35 років трудового стажу потрібно мати для виходу на пенсію. У пенсійній реформі передбачене поетапне збільшення цього терміну.

    98_98798.jpg (69.04 Kb)

    Про це йдеться в інформаційних матеріалах на урядовому інтернет-ресурсі про пенсійну реформу.

    "Пенсія за віком 60 років призначатиметься при наявності страхового стажу 25 років. Кожні 12 місяців вимога до розміру страхового стажу збільшуватиметься на 1 рік. 2028-го, щоб отримати пенсію за віком, необхідно буде мати 35 років страхового стажу", - йдеться в матеріалах.

    Згідно із запропонованим варіантом пенсійної реформи, щоб стимулювати продовження роботи після досягнення пенсійного віку пропонують залишити дійсну систему доплати (бонус) за пізніший вихід на пенсію - 0,5% від нарахованої пенсії за кожен додатковий місяць страхового стажу (або 6% за рік).

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці кинулися здавати долари

    У разі виходу на пенсію з відстрочкою понад 5 років такий бонус становитиме 0,75% від нарахованої пенсії за кожний місяць страхового стажу після досягнення 60-річного віку (або 9% за рік). Також передбачається, що в 63 роки пенсія за віком, як для чоловіків, так і для жінок, призначатиметься при наявності страхового стажу тривалістю від 15 до 25 років.

    Кожні 12 місяців вимога до кількості страхового стажу збільшуватиметься на 1 рік до досягнення 2028-го 25-35 років страхового стажу. При цьому, якщо у 63-річної особи не буде зазначеної тривалості страхового стажу, вона матиме право вибрати - доопрацювати необхідну кількість років або придбати необхідну тривалість страхового стажу для призначення пенсії у віці від 63 до 65 років.

    Починаючи з 1 січня 2019 року, особи, у яких страховий стаж становитиме 15 років, пенсію за віком призначатимуть у 65 років. При цьому, особи, у яких відсутній страховий стаж тривалістю 15 років, матимуть право на призначення державної соціальної допомоги.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми