Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

На яку зарплату з надбавкою розраховують ЗСУ

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: зарплата, ЗСУ

    Усім військовослужбовцям ЗСУ із 1 березня 2022 року підвищили грошове забезпечення (зарплати) на 30%, що передбачає виплату щомісячних премій, збільшення надбавки за особливості проходження служби. Окрім того, під час дії воєнного стану їм виплачується додаткова грошова винагорода у розмірі від 30 тис. до 100 тис. грн.

    0460_783.jpg (35.2 Kb)

    Додаткові виплати військовим передбачені постановою Кабміну від 28 лютого 2022 року № 168.
    Хто має право на 30 тис. грн винагороди щомісячно
    Під час війни, тобто з 24 лютого, всім військовослужбовцям (виняток — строковики), окрім основної зарплати, виплачується додаткова винагорода у розмірі 30 тис. грн на місяць.
    Ця надбавка стосується не лише тих, хто служить у ЗСУ, а й в СБУ, Службі зовнішньої розвідки, Головному управлінні розвідки Міноборони, Нацгвардії, Держприкордонслужбі, Управлінні державної охорони, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Державній спеціальній службі транспорту, співробітників ДСНС та Нацполіції.

    Скільки ж наразі отримує на місяць, наприклад, стрілець Сухопутних військ з урахуванням кваліфікації, звання та додаткової винагороди? За даними Міноборони України, сумарно виходить 43 233 грн, у командира бригади це буде 62 962 грн.

    Яка зарплата у військових на передовій
    Військовослужбовці, які беруть безпосередню участь у бойових діях (зокрема й строковики), також отримують щомісячне грошове забезпечення та додаткову винагороду у розмірі 100 тис. грн пропорційно часу участі у таких заходах.
    Відповідно, той самий стрілець Сухопутних військ, який перебуває на передовій, разом з додатковою винагородою отримує 113 244 грн щомісячно, а командир бригади — 132 962 грн.
    Як військовослужбовцям отримати виплати
    Треба прибути до військової частини, пересвідчитися у командира, що є наказ про зарахування на відповідну посаду, та приступити до виконання обовʼязків.
    Надати у фінансовий відділ військової частини реквізити своєї банківської картки, якщо картки немає — документи для відкриття рахунку у банку.
    Після цього частина подає заявку на виплати до Міністерства оборони.
    Міноборони перераховує кошти частині, а та вже на банківську картку військовослужбовця.
    Куди звертатися у разі виникнення проблем з виплатами
    Звернутись до заступника командира по роботі з особовим складом.
    Якщо це не допомогло, звернутися до фінансистів військової частини.
    Або ж зателефонувати на гарячу лінію Департаменту фінансів Міністерства оборони України: (044) 271-35-59, яка працює з 08:00 до 18:00.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане Мифы и правда про микрокредитование в Казахстане
Микрокредитование в Казахстане постоянно развивается. Увеличивается количество заемщиков, которые хотят пользоваться услугами МФО, также растет количе...
Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит Плюсы и минусы покупки автомобилей в кредит
Покупка автомобиля — это значимое событие, которое требует серьезных финансовых вложений. Для многих людей приобретение транспортного средства з...
Почему идут межменструальные кровотечения? Почему идут межменструальные кровотечения?
Межменструальные кровотечения - любые кровянистые выделения из влагалища, возникающие не во время менструации. Они могут быть скудными, мажущими или о...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми