Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Українці рятують економіку Польщі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: економіка, Польща, робота

  Кожна друга польська компанія взяла на роботу працівників із України. Третина фірм готові платити їм більше, ніж полякам.

  6223_630_360_1447159516-9176.jpg (142.96 Kb)

  Половина українців працюють на посадах нижчого рівня, повідомляє yavp.pl.
  У Польщі зросла частка компаній, які працевлаштували українців. У листопаді таких фірм було 42%, зараз їх уже 49%. Про це свідчать дані нового дослідження «Барометр польського ринку праці» компанії Personnel Service.
  Більше половини українців працюють у Польщі на посадах нижчого рівня — таких 56%. Посади середньої ланки в польських фірмах займають 32% українців.
  Заробітна плата, яку платять українцям:
  понад 25 злотих брутто на годину має майже кожен третій українець;
  21% роботодавців у Польщі платять українцям від 22,8 до 24,9 злотих брутто за годину.
  понад 40 злотих брутто за годину платять у 8% фірм.
  При цьому зростає готовність польських роботодавців платити українцям більше, ніж полякам на тій самій посаді. Зараз таких фірм 31%, у листопаді 2022 року їх було 19%.

  У дослідженні з’ясували ставлення поляків до працевлаштування українських іммігрантів. 35% респондентів позитивно ставляться до працівників з України, а 45% — нейтрально.
  Але зростає і занепокоєність щодо конкуренції на ринку праці. Якщо рік тому 80% відсотків поляків вважали, що українці не становлять для них загрози на ринку праці, а зараз таких — 68%.
  Також 41% поляків переконані, що працівники з-за кордону на ринку праці стримують ріст зарплат. 36% опитаних вважають, мігранти ніяк не впливають на величину щомісячної винагороди.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми