Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації Автор: RomanK Друкувати

Айтівці побили рекорд у пошуку роботи

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, айтівці

  За даними сервісу з пошуку роботи для ІТ-спеціалістів Djinni, у березні компанії опублікували 15 тисяч вакансій. Це на 1,5 тисячі більше, ніж у лютому, але все ще менше, ніж наприкінці 2022. Зросла й кількість активованих кандидатів — до 24 тисяч проти 21 тисячі у лютому.

  6253_blogery.jpg (47.3 Kb)

  Айтівці активно шукають роботу

  У березні було майже 327 тисяч відгуків на вакансії. Це черговий рекорд, адже останній найбільший показник — 290 тисяч — було зафіксовано у січні.
  Дещо побільшало пропозицій від рекрутерів — їх кількість сягла 79 тисяч. Проте у Джині зауважують, що незначне збільшення може бути пов’язано просто з більшою кількістю робочих днів у березні.

  На 18% за місяць зросла кількість наймів. Так, повідомляють про 1,2 тисячі наймів у березні проти 1,1 тисячі у лютому. У березні більшим попитом в рекрутерів користувалися JavaScript розробники, QA Automation, DevOps, Ruby.

  Цікаво, що кандидати, які отримують найбільше відгуків від роботодавців зараз — це Sales managers. В останній тиждень березня з топ-10 кандидатів з найбільшою кількістю пропозицій від рекрутерів було лише 2 айтівці на 8 сейлзів.

  У березні кількість договорів зросла на 12% до лютого, а актів побільшало на 8%. У порівнянні з показниками лютого 2022 року, електронний документообіг значно активувався: 2,14х договорів, 1,6х — актів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми