Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто в Україні отримує зарплатню до 200 тис. грн

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, зарплата

  В Україні найвищу середню зарплати отримають Symfony-програмісти. Виходячи з аналізу розміщених вакансій, їх зарплата становить до 200 тис. грн (середня – 130 тис. грн).

  2035_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це йдеться в даних великого кадрового порталу. Symfony-програмісти мають володіти навичкою роботи з фреймворком Symfony. Вони створюють внутрішнє наповнення сайту. Те, що не бачать звичайні користувачі, але це забезпечує роботу сервісів.

  "Нам треба людина, яка вміє брати на себе відповідальність, приймати безпосередню участь в проектуванні API, вміє писати код, який легко масштабувати", – йдеться в одному з оголошень. Серед вимог в вакансіях:

  упевнене знання PHP (6+ років)
  комерційний досвід на Symfony 3+ роки
  знання git та git-flow (squash, merge, etc)
  знання Docker
  Зазначимо, в Україні програмісти фактично можуть працювати на міжнародний ринок. Тому заробітні плати таких фахівців в кілька разів вищі, ніж в середньому на ринку. Крім того, їх зарплата найчастіше зафіксована в доларах. Тому в результаті девальвації гривні розмір їх заробітної плати в національній валюті значно зростає.

  Варто зазначити, що далеко не кожен програміст може отримати роботу в міжнародній компанії та розраховувати на таку заробітну плату. Новачок без досвіду роботу може отримувати близько 30 тисяч гривень. А для того, щоб отримати вакансію з заробітною платою в 130 тисяч гривень, потрібен досвід роботи від 5 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми