Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Зарплата від 60 тисяч: кому готові стільки платити

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, зарплата

  В Україні внаслідок великої війни серед високооплачуваних вакансій постала пропозиція для військовослужбовця. Загалом вони можуть претендувати на заробіток у розмірі 72,5 тис. грн.

  9704_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це йдеться у даних великого кадрового порталу. Найвища середня зарплата традиційно у програмістів. Angular-розробник (займається розробкою веб-додатків) загалом може заробляти 85 тис. грн.

  Список найоплачуваніших вакансій в Україні:

  Angular-розробник 85000 грн
  Військовослужбовець 72500 грн
  IOS-програміст 70000 грн
  C# програміст 70000 грн
  Програміст Java 70000 грн
  Тім лід 70000 грн
  Full stack програміст 63500 грн
  C++ програміст 62500 грн
  Розробник мобільних додатків 62500 грн
  Зернотрейдер 60000 грн
  Зазначимо, за даними work.ua, найвищу середню зарплату платять у Києві. За даними оголошень про відкриті вакансії, у столиці можуть заробляти в середньому 19 тис. грн. Найменше можуть заробляти у Сумах (у середньому 12,5 тис. грн).

  Внаслідок повномасштабної війни в Україні скоротилася кількість відкритих вакансій. Ситуація поступово стабілізувалася, однак рівень заробітної плати з урахуванням інфляції знизився. Кумулятивно зростання цін за два роки може становити близько 45%, при цьому за цей період заробітні плати підвищили незначно і не всім.

  Результати опитувань, які регулярно проводять великі кадрові портали, показують, що більшість роботодавців хочуть підвищувати зарплату. Однак далеко не всі мають таку можливість. Крім того, на відміну від періоду до лютого 2022-го, індексації зарплат усім співробітникам не буде.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми