Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Перелік гарячих вакансій із зарплатою в 15 тисяч

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, зарплата

  Work.ua склав добірку вакансій. Це пропозиції для різних фахівців у різних містах або дистанційно. Компанії, що їх розмістили, потребують працівників терміново.

  9704_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Медсестра, Київ, 15 000 — 20 000 грн
  Мережа магазинів оптики «Київлінза» шукає в Києві медсестру з грамотною українською мовою, бажанням заробляти та високим рівнем обслуговування клієнтів. Компанія пропонує навчання, гідну заробітну плату та зручний графік — 4 робочих 2 вихідних дні, з 9:00 до 19:00, якщо працювати у пн-сб., з 9:00 до 16:00 у нд.
  Радіотехнік, Дніпро, 15 000 — 25 000 грн
  Компанія «Клєвєр» з Дніпра має на меті створення центру технологій, який допоможе людям експериментувати та створювати власні продукти. Наразі роботодавець має вакансію інженера з електроніки, радіотехніка для створення та обслуговування радіопередавачів і приймачів.
  Від кандидатів очікують профільної освіти або успішних кейсів, інтересу до технологій. Важливо мати високий рівень адаптації до змін та бажання реалізовувати власні ідеї. Ціль роботи — створення цифрових та аналогових радіопередавачів та приймачів, налагодження, програмування, конструювання, моделювання, розробка РЕА, монтаж, пошукова та наукова робота.
  Компанія пропонує гарантовану ставку, зручний робочий графік — обидва питання обговорять на співбесіді.
  Бухгалтер, Львів, 20 000 — 25 000 грн
  У Львові в «LA П’ЄЦ» потрібен бухгалтер з досвідом роботи. Фахівець буде відповідати за нарахування зарплати та ведення ФОП, облік товарів/продуктів, подання звітності та інші бухгалтерські операції.
  Шукач повинен мати вищу профільну освіту, досвід роботи в бухгалтерії від 3 років, знання та практичні навики ведення ФОПів.
  Компанія обіцяє оплачуваний період стажування, стабільний графік, оплачувану відпустку, 50% знижку на меню LA П’ЄЦ та інше.
  Керівник магазину, Київ, 23 000 — 25 000 грн
  AmoreShop, мережа магазинів професійної косметики, шукає в Києві керівника магазину, який має успішний досвід в управлінні магазином мінімум протягом року та вміє правильно налагоджувати робочі процеси, планувати та чітко дотримуватись таймінгу. Ідеальний кандидат має досвід управління командою, знає, як об’єднати та замотивувати колектив, а також вміє аналізувати дані та працювати з фінансовими показниками.
  Обов’язки керівника магазину включають:
  розвиток магазину та підвищення товарообігу;
  дотримання бізнес-процесів, ведення звітності та аналіз показників;
  здійснення переобліку товару, планування товарних запасів;
  реалізація маркетингових заходів;
  керування роботою співробітників, їхні розвиток та мотивація.
  Компанія пропонує оплачуване стажування, кар’єрні можливості та знижки на продукцію та послуги салону краси, професійні курси, корпоративні заходи.
  Графік роботи — 5/2 з 9:00 до 18:00. Зарплата складається зі ставки та відсотка.
  Бармен, Ужгород, 15 000 — 20 000 грн
  Мережа закладів Chili Group шукає нових барменів для роботи в ресторані в Ужгороді. Пропонується гнучкий робочий графік, заробітна плата від 900 грн на день, бонуси та преміальні.
  Вимоги до кандидатів: комунікабельність, вміння працювати в колективі, відповідальність, чесність, дисциплінованість.
  Можна відгукнутися без досвіду, є можливість поєднувати роботу з навчанням.
  Менеджер з продажу та опрацювання запитів, рієлтор, дистанційно, 16 465 — 32 583 грн
  Компанія Fast Flat шукає менеджера з продажу та опрацювання запитів для дистанційної роботи з можливістю професійного зростання.
  Менеджер буде проводити телефонні презентації, опрацьовувати запити, домовлятись про зустрічі, консультувати клієнтів. Кандидат на посаду повинен мати комп’ютер та доступ до інтернету.
  Виплата зарплати — щотижня.
  Різноробочий на виробництво, Київ, 16 000 — 20 000 грн
  Компанія Universal Fish Company, бренд Norven, шукає різноробочих на виробництво риби та морепродуктів в Київській області.
  Обов’язки включають чистку, філерування, ручну обробку та упаковку. Вимоги: міцне фізичне здоров’я, досвід не обов’язковий.
  Компанія обіцяє стабільну виплату зарплати (остаточна сума залежить від виконання плану), спецодяг, медогляд та знижки на продукцію.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми