Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Швеція підвищує зарплати українцям

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Швеція, зарплата, суспільство

  Королівство Швеція планує подвоїти дохід мігрантів. За даними уряду, вимога щодо доходу іноземних працівників буде збільшена вдвічі.

  6160_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)

  Про це повідомляє видання Euractiv.
  Як зазначається в Міністерстві міграції, вимоги до доходу для трудових іммігрантів будуть підвищені з 13 000 шведських крон (1238 євро) на місяць до 26 560 шведських крон (2534 євро).

  Таким чином імміграція має скоротитися на кілька тисяч осіб, оскільки зміни у зарплаті покликані припинити роботу з низькою оплатою праці.
  «Це важлива частина зміни парадигми, яку ми реалізуємо у сфері імміграції», — повідомила міністр міграції Марія Малмер Стенергард.
  У повідомленні йдеться, що трудова імміграція в даний час є найбільшою частиною імміграції до Швеції. Минулого року було надано понад 24 000 дозволів на роботу в порівнянні з приблизно 9 000 дозволів на проживання для шукачів захисту (за винятком українських біженців).

  Згідно з прогнозом Міграційного агентства Швеції, цього року очікується, що 100 000 іноземців звернуться за дозволом на роботу в Швеції, зазначається в матеріалі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми