Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

У Кабміні назвали позицію по зарплатах військових

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: зарплата, ЗСУ

  Міністерство фінансів України не заперечує проти повернення доплат військовим, проте очікує від такого рішення "правильних систем мотивації". Адже до того, як військове керівництво урізало доплати 30 тис. грн, Мінфін фіксував перекоси та порушення. Наприклад, доплати здійснювалися навіть у випадках дезертирства.

  1960_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

  Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю Forbes. За його словами, Мінфін готовий вислухати аргументи військового командування на тему покращення грошового забезпечення конкретних категорій військових.

  Такі виплати, за словами міністра, Україна здатна забезпечити за рахунок власних бюджетних надходжень. Однак важливо знайти рішення, яке буде максимально корисним для Збройних сил та підйомним для фіскальної частини.

  "Простір для компромісу є. Те, що запропоновано правкою до закону (про повернення доплат у 30 тис. грн у колишньому вигляді. – Ред.), не влаштовує абсолютно нікого, бо це прибирає мотивацію. Деякі керівники силових відомств говорили, що після того, як вони нормували систему оплати, в їхніх підрозділах з'явилося більше мотивації реально воювати, а не сидіти в тилу... Не кожен із мільйонної армії перебуває на передовій, як багато хто думає", – розповів Марченко.

  Він уточнив, що бюджетне фінансування сектору оборони не падає, а зростає. Однак рішення про конкретні схеми виплат військовослужбовцям ухвалює військове командування.

  "У межах бюджету ми говоримо: визначайтеся, робіть правильні системи мотивації. Але ми змушені ставити питання, коли бачимо, що, наприклад, держава продовжує доплачувати по 30 000 грн, навіть коли у військовослужбовця встановлено факт дезертирства", – додав Марченко.

  Водночас міністр наголосив: Мінфін намагається максимально задовольняти запити військових. "Ми розуміємо, що це зараз пріоритет номер один, і не на часі, умовно кажучи, розбиратися і ставити ті запитання, які традиційно Міністерство фінансів ставить іншим відомствам у мирний час", – пояснив Марченко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми