Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Де в Україні найлегше знайти роботу

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, вакансії

  У Києві наразі найбільша кількість вакансій від роботодавців. Багато вакансій також у західних областях України. Досить активними стала Чернівецька область, Закарпаття, а також Хмельницька та Вінницька.

  6752_1464708.jpg (68.72 Kb)

  Про це розповіла експертка з ринку праці Марія Абдулліна в етері телемарафону. Вона зазначила, що бізнес відновлюється і він більш консолідований в містах мільйонниках, а також Києві та на заході України.

  "Коли ми бачимо, як насичується ринок праці вакансіями - це перевершило всі прогнози, які були протягом останніх 1,5 року. Сьогодні ми бачимо, що кількість вакансій в залежності від ресурсу або сягнула умовно довоєнного рівня, або вже перевищила", – розповіла фахівчиня.

  На думку експертки, на збільшення вакансій вплинуло те, що багато українців різних професій задіяні в обороні країни і декілька мільйонів кваліфікованих людей виїхали за кордон. Тому роботодавці шукають нових робітників.

  При цьому найгірша ситуація спостерігається зараз у туристичній сфері. "Її "трусило" ковідом і зараз добиває війна. Але, навіть тут ми бачимо розвиток внутрішнього туризму", – сказала Абдулліна.

  У свою чергу стабілізувалася ситуація в сфері обслуговування: готелі, ресторани, кафе. Експертка підкреслила, що активно насичується вакансіями ця сфера, особливо на заході: Чернівці, Львів, Закарпатська область та ін.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми