Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Назвали одну з найбільш популярних спеціальностей в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: робота, зарплата

  В Україні без досвіду роботи деяким спеціалістам готові платити понад 30 тис. грн на місяць. Йдеться про водіїв, рієлторів, співробітників кредитних організацій і навіть адміністраторів соцмереж.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)

  Про це йдеться у даних великого кадрового порталу. Так, у деяких вакансіях розмір заробітної плати сягає близько 45 тис. грн. І хоча в оголошеннях йдеться про те, що на роботу готові прийняти навіть фахівців без досвіду, на таку зарплату можна розраховувати після проходження стажування та здобуття навичок.

  Одна з найбільш популярних спеціальностей – водій таксі. До того ж таксист може не мати досвіду роботи, але повинен мати стаж водіння від трьох років. На роботу беруть як працівників із власним транспортом, так і тих, хто готовий працювати на машині компанії. Заробіток може становити близько 30 тис. грн.

  Адміністратори соцмереж у великих компаніях можуть заробляти близько 20 тис. грн. Для цього важливо мати уявлення про роботу соцмереж, пройти невеликий інструктаж.

  Консультант із питань фінансового врегулювання. В Україні мікрофінансові організації (надають мікрокредити) пропонують роботу консультантам без досвіду роботи. Серед обов'язків: консультація клієнтів щодо відстрочення, пролонгації договору та укладання індивідуальних договорів. Розмір заробітної плати, яку обіцяють співробітнику, становить від 18 до 35 тис. грн.

  Рієлтори навіть на початку своєї кар'єри можуть заробляти близько 45 тис. грн. Щоправда, заробіток залежить від стану ринку та кількості угод. У тих регіонах, де високий попит на житло (наприклад, Львові), зарплати можуть бути вищими ніж там, де через постійні обстріли ринок нерухомості занепадає.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми