Як пише Work.ua, найбільший вибір кандидатів мають роботодавці, які пропонують дистанційну роботу. Вони отримують упʼятеро більше відгуків, ніж у середньому на ринку праці.
Традиційно дефіцит кадрів оминув IT-індустрію. Тут рекрутерам доводиться опрацьовувати десятки, а то і сотні відгуків від шукачів.
Зокрема, на посади Front-end програміста в середньому надсилають 230 резюме, тестувальника — 111, javascript-програміста — 105, програміста Java — 72.
Проте навіть тут конкуренція поступово знижується, як порівняти з червнем.
Також високу конкуренцію бачимо на посади, які зазвичай передбачають віддалену зайнятість:
ретушер,
відеомонтажер,
адміністратор інтернет-магазину.
Натомість заледве вдається отримати один відгук на вакансії за посадами, які вимагають вузької спеціалізації:
ендокринолог, гастроентеролог,
гірник, інструментальник,
електрослюсар, покрівельник,
складальник верху взуття,
інженер з інвентаризації.
Пʼята частина шукачів у столиці та Київській області
У серпні на ринку праці створили або оновили резюме 335 908 шукачів. Серед них 59% жінок та 41% чоловіків. Найбільше прибуло кандидатів за такими посадами: стиліст, SMM-спеціаліст, консьєрж, програміст WordPress, фінансовий консультант, закрійник, офіс-менеджер, майстер манікюру, колектор.
Найбільший приріст охочих знайти нову роботу — на заході країни:
у Тернопільській,
Волинській,
Хмельницькій областях.
Проте за кількістю шукачів лідирує Київщина — тут зареєстровано 20% всіх активних кандидатів. Ще 13% людей бажають отримати дистанційну роботу. Також серед лідерів за кількістю людей, які шукають роботу, Львівська, Дніпропетровська, Одеська та Харківська області.