Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Терміново шукають фахівців: ТОП-10 вакансій в Україні

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, вакансії

  Work.ua зібрав добірку вакансій, на які терміново шукають фахівців.

  9297_image_4.jpg (25.85 Kb)

  Розробник PHP, Дніпро, 70 000 — 110 000 грн

  Компанія Work.ua розширюється й шукає програмістів, яким цікаво: долати highload (відвідуваність сайту — 4 млн осіб на місяць), працювати над поліпшенням пошуку на Work.ua, підвищувати швидкість роботи сайту, втілювати в життя нові бізнес-ідеї.
  Від кандидата очікують досвід роботи з вебпроєктами від 3 років, вміння працювати з JavaScript та популярними фреймворками, знання на професійному рівні PHP + MySQLі.
  Кандидату важливо вміти аналізувати, рекомендувати та обґрунтовувати технології та рішення, знати алгоритми, розуміти головні принципи ООП, патернів проєктування і парадигм.

  Юрист-редактор в адвокатське об'єднання, дистанційно, 30 000 — 60 000 грн

  В адвокатське об'єднання «Алтекса» шукають юриста-редактора для написання юридичних статей з судової практики, що публікуватимуться в профільних юридичних виданнях, а також написання якісних юридичних консультацій для юридичного блогу адвокатського об'єднання.
  Роботодавець очікує від кандидата вміння писати експертні аналітичні юридичні статті, працювати з аналітично-правовими системами «ЗаконОнлайн», «Вердиктум», проводити глибокий аналіз судових рішень та формувати дайджест судової практики з певних категорій справ. Важливо також мати високий рівень культури писемного мовлення.

  Вантажник-комплектувальник, Київ, 18 000 — 20 000 грн (+ бонуси та премії)

  Компанія-виробник професійних засобів для сфери краси шукає в команду вантажника-комплектувальника, який виконуватиме такі завдання: прийом товарів від постачальників; складання замовлень за накладними; завантаження / розвантаження товару; підготовка товару до відправлення.
  Роботодавець надаватиме корпоративні подарунки до дня народження й пропонує графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

  Менеджер по роботі з клієнтами, Київ, 25 000 — 28 000 грн (ставка + %)

  Квіткове ательє Dicentra шукає фахівця, що буде приймати, коригувати, підтверджувати та оформлювати замовлення роздрібних клієнтів (без холодних дзвінків); продавати, дотримуючись скриптів та воронки; консультувати замовників щодо асортименту зрізаних рослин для букетів та композицій; слідкувати за залишками товару на вітрині.
  Для кандидата важливі такі навички, як вміння працювати з CRM, функціоналом 1С на рівні користувача (не обов’язково, проте буде плюсом) та досвід роботи в ритейл-продажах (прямих/дистанційних).
  Менеджер по роботі з клієнтами матиме графік роботи 4/2 у дві зміни: з 8:00 до 15:00 або з 14:30 до 22:00; соціальний пакет; корпоративний дисконт на всі-всі квіти ательє.

  Завідувача складу шукають у Києві, 20 000 — 25 000 грн

  Український крафтовий виробник кондитерських виробів Spell Chocolate шукає до своєї команди людину, що контролюватиме склад, а саме: прийом продукції, строки придатності, розміщення продукції на складі та підготовку до видачі; аналізуватиме залишки на складі; займатиметься ротацією продукції, підтримкою порядку й братиме участь в інвентаризації.
  Кандидат повинен мати досвід роботи в 1С, Excel. Бажаний досвід роботи з харчовими продуктами. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00.

  Комірник на склад автозапчастин, Дніпро, 15 000 — 20 000 грн (ставка + %)

  Фахівець матиме обов’язки: відбір товару згідно з накладною; завантаження/розвантаження машин; участь в інвентаризації. Вітається досвід роботи у сфері автозапчастин та складської логістики. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 20:00.

  Комплектувальник на склад автозапчастин, Чернігів, 11 000 грн (500 грн за зміну)

  Обов’язки комплектувальника включають відбір товару, завантаження/розвантаження машин та участь в інвентаризації.
  Вимоги до кандидата: знання будови автомобіля, вміння працювати з ПК та 1С, відсутність поганих звичок. Роботодавець гарантує гнучкий графік з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00.
  Дистриб’ютор професійної косметики та препаратів для краси та здоров’я волосся Totis Pharma у пошуку двох членів команди:

  Sales manager, Дніпро, 18 000 — 30 000 грн

  Фахівець буде призначати та проводити зустрічі з клієнтами, проводити презентації продукції, запрошувати клієнтів на семінари та навчання, обдзвонювати та розширювати клієнтську базу. Графік роботи: будні дні з 9:00 до 18:00. Роботодавець компенсуватиме витрати на пальне або громадський транспорт, надасть корпоративний зв’язок, телефон та планшет.

  Менеджер з продажу ERP-систем (SAP), дистанційно, 25 000 — 60 000 грн (ставка + %)

  В обов’язки працівника входитиме: продаж консалтингових послуг компанії та ліцензій SAP; підготовка та відправка технічних і комерційних пропозицій; виконання плану продажів; підтримка та розвиток існуючих клієнтів; участь у підготовці тендерної документації.

  Менеджер з тендерів (технічна частина), Полтава, 18 000 — 22 000 грн (ставка + KPI + %)

  Постачальник комп’ютерного обладнання та офісної техніки компанія «Юдітрейд» запрошує до своєї команди менеджера з тендерів. Робота полягає в підготовці технічної частини тендерної пропозиції, аналізі технічних вимог, цін, прорахунку вартості, проведенні технічного аналізу комплектуючих комп’ютерної техніки. Компанія навчає специфіки тендерних продажів.
  Роботодавець пропонує варіанти графіку з 08:00 до 17:00 або з 09:00 до 18:00, а також гуртові ціни на весь асортимент компанії (комп'ютерна та побутова техніка).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми