Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Як не потрапити у пастки аферистів при пошуку роботи

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: пошук роботи

    Часто шахраї ховаються під виглядом компаній, які пропонують роботу. Необхідно з особливою уважністю вивчати вакансії та роботодавців, щоб не потрапити у пастки аферистів.

    0884_working_book_ukraine.jpg (.52 Kb)

    Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій повідомляє, як можна зрозуміти, де і з ким збираєтеся працювати, а також уникнути можливого шахрайства.

    1. Звертайте увагу на місце публікації вакансії про роботу

    Важливо, щоб це були відомі платформи з пошуки роботи, адже вони перевіряють та публікують вакансії лише від реальних роботодавців.
    «Якщо пропозицію розміщено в соцмережах, то перегляньте сторінку автора публікації», — йдеться у повідомленні.

    У Мінреінтеграції наголошують, що інформація щодо роботи повинна бути конкретною та зрозумілою.

    2. Переконайтеся, що ваш потенційний роботодавець реальний

    У відомстві радять перевіряти, чи дійсно існує компанія, що розмістила оголошення, який у неї юридичний статус. Для перевірки можна скористатися безкоштовним сервісом YouControl. Уведіть у рядку пошуку назву бізнесу або прізвище його засновника.

    3. Звертайте увагу на назву компанії/підприємства

    Якщо раніше ви не знали про такого роботодавця, варто переглянути сайт компанії, а також, за наявності, подивитися на сторінки у соцмережах.

    4. Ставте питання роботодавцю

    Якщо вас щось цікавить, не соромтеся звертатися безпосередньо за необхідною інформацією, і стежте за тим, які дані цікавлять вашу компанію.

    Пам’ятайте, що у ст. 25 КЗпП України забороняється вимагати від осіб, які влаштовуються на роботу, відомості про їх партійну і національну приналежність, походження, реєстрацію місця проживання чи перебування та документи, подання яких не передбачено законодавством.

    У Мінреінтеграції нагадують, що роботодавець може цікавитися навичками професійного характеру, а ви — умовами співпраці, рівнем винагороди та наявністю можливостей для кар'єри.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми