Робота. Зарплата. Пенсії, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Часу залишилося мало: У ПФУ нагадали пенсіонерам

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: пенсії

  В Україні переселенці, які набули статусу до 24 лютого 2022-го, для отримання пенсії до кінця березня мають пройти ідентифікацію. Ідентифікацію проводять у відділеннях Пенсійного фонду та Ощадбанку.

  3189_senior-lonely-man-looking-away-while-sitting-with-f4sbn6d-scaled.jpg (41.73 Kb)

  Про це повідомляють у пресслужбі Пенсійного фонду. "Березень буде останнім місяцем, коли пенсіонери отримають виплати без ідентифікації, тобто підтвердження особистості. Але це правило стосується лише пенсіонерів із ВПО, які набули статусу переселенця ще до початку повномасштабної війни 24 лютого 2022 року", - зазначають у відомстві.

  Фізичну перевірку можна пройти у відділеннях Пенсійного фонду чи Ощадбанку, а також віддалено через електронний кабінет ПФУ чи відеоідентифікацію. Якщо до 31 березня 2024 року ідентифікацію не буде пройдено, пенсія накопичуватиметься на рахунку одержувача доти, доки пенсіонер не підтвердить свою особу. І відразу після цього всю суму буде переведено на розрахунковий рахунок одержувача.

  З 1 квітня підвищать пенсії

  Українцям з 1 квітня проведуть перерахунок пенсій через підвищення мінімалки. Так, підвищення мінімальної зарплати з 7100 до 8000 грн. призведе до підвищення гарантованої пенсії для певної категорії з 2840 до 3200 грн.

  Також пенсії збільшать тим, хто продовжує працювати на заслуженому відпочинку. У деяких випадках розмір збільшення може становити більше 500 грн. В Україні 2,7 млн пенсіонерів продовжують працювати. Це суттєва частина із близько 10 млн українців на пенсії. Йдеться саме про тих, хто працює офіційно. Розмір їхнього стажу збільшується, тому вони мають право на перерахунок пенсій.

  Такий перерахунок відбувається не частіше ніж раз на два роки і відбувається у квітні. Якщо ви не менше двох років працюєте на пенсії і за цей період вам жодного разу не перераховували виплату, ймовірно, підвищення для вас відбудеться у квітні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми