Робота. Зарплата. Пенсії, Фінанси. Гроші. Валюта, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні розвелися шахрайські "офіси"

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: шахраї в інтернеті, робота

    Українцям під час пошуку роботи доволі часто пропонують роботу в call-центрах, проте нерідко йдеться про шахрайські офіси. Однак громадяни можуть мінімізувати ризик потрапляння на "офіси".

    8162_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

    Про це йдеться в матеріалі популярного порталу з пошуку роботи. Перед співбесідою пошукайте інформацію про компанію в інтернеті, подивіться сайт, соцмережі, почитайте відгуки.

    Які ще є способи перевірки?

    Запитуйте в рекрутерів якомога більше деталей про роботу: що точніші відповіді отримаєте, то менше сумнівів у вас буде.
    Вмикайте критичне мислення. Отримувати високу зарплату без знань та досвіду роботи за декілька годин на день – це вигадка шахраїв. Якщо вас бентежить, чи реальна зарплата вказана у вакансії, продивіться відповідну посаду в інших компаніях. Так ви будете мати загальне розуміння, скільки в середньому платять на ринку.
    Якщо ви помітили підозрілу вакансію, повідомляйте про це у клієнтську підтримку сайтів пошуку роботи.
    Найчастіше "офісні" шахраї прикриваються посадами:

    менеджер з продажу,
    менеджер по роботі з клієнтами,
    менеджер з обслуговування тощо.
    До роботи рекрутери так званих офісів зазвичай заманюють людей без досвіду роботи, обіцяючи високу зарплату в доларах. В умовах вони зазначають: активність, можливість швидко навчатися та бажання багато заробляти.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

"Дарниця" визнала підвищення цін на 120% за час війни, але звинувачує інших у дорогих ліках
Представниця фармацевтичного гіганта "Дарниця" Катерина Загорій в інтерв'ю визнала, що за останні роки компанія підвищила ціни на свої препарати на 12...
Невидимі загрози: як кіберзлочинці використовують персональні дані клієнтів та як запобігти цьому за допомогою європейських стандартів? Невидимі загрози: як кіберзлочинці використовують персональні дані клієнтів та як запобігти цьому за допомогою європейських стандартів?
Щосекунди у світі здійснюється близько 232 кібератак, і кожна з них може стати фатальною для вашого бізнесу. Витік персональних даних клієнтів —...
Не просто тренд: чому відповідальний бізнес стає новою нормою в Україні? Не просто тренд: чому відповідальний бізнес стає новою нормою в Україні?
Світ стикається з глобальними викликами — від екологічних криз до соціальних нерівностей — бізнес вже не може залишатися осторонь. Наша країна пережив...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми