Робота. Зарплата. Пенсії, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Аналітики robota.ua підготували добірку віддалених вакансій

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: робота, вакансії

  Через війну в Україні та пандемію COVID-19 представникам багатьох спеціальностей довелося освоїти віддалений формат роботи, який залишається популярним досі.

  8162_5d03ac6782765.jpg (35.65 Kb)

  Аналітики robota.ua підготували добірку віддалених вакансій квітня. Цього разу під приціл потрапили близько 8 000 вакансій.

  Social Media Manager (Strong Middle) до Skvot у Laba Group

  📍 Віддалено або Київ
  До команди запрошують фахівця, який вміє та любить писати тексти (великого та маленького формату — від сторіз до повноцінних листалок для Інсти); буде разом із дизайн-відділом створювати контент для соцмереж, який хочеться лайкнути, зберегти й пошерити (дописи, сторіз, Reels, YouTube Shorts); працюватиме в команді з внутрішньою агенцією Skvot, продюсерами курсів та бренд-відділом; аналізуватиме показники та пропонуватиме рішення для їхнього зростання.
  Відгукнутися

  Менеджер проєктів у EVA

  📍 Дніпро або віддалено
  Відкрита вакансія для кандидатів, які: можуть працювати зі стейкхолдерами та розуміти їх вимоги до проєктів; створювати та реалізовувати круті проєкти; розвивати проєктну методологію та культуру в компанії; допомагати проєктним командам компанії ставати ефективнішими та швидшими.
  Відгукнутися

  Провідний адміністратор баз даних (PostgreSQL) в «АТБ-маркет»

  📍 Віддалено
  Роздрібна мережа оголошує про відкриття вакансії. Серед обов’язків майбутнього працівника: адміністрування, конфігурування, налаштування PostgreSQL; розбір та вирішення складних інфраструктурних інцидентів; робота з високонавантаженими базами даних, що працюють 24×7; налаштування та обслуговування реплікації БД (фізична реплікація, Debezium); виявлення «вузьких» місць та оптимізація параметрів для роботи БД; оновлення версій БД.
  Відгукнутися

  Фахівець з фінансового моніторингу у NovaPay

  📍 Віддалено
  Фінансова компанія «НоваПей» (ГК Nova) оголошує конкурс на посаду. Побажання до кандидатів: вища освіта; досвід роботи у банківських структурах чи у сфері проведення фінансового моніторингу — від 1-го року; знання законодавства України у сфері запобігання легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму; впевнений користувач MS Office, вміння працювати в програмах фінансового моніторингу: СА ISPPA in FP; навички аналізу фінансових операцій клієнтів.
  Відгукнутися

  Фінансовий аналітик/Фінансовий консультант у ДТЕК

  📍 Київ або віддалено
  Енергетична компанія відкриває вакансію. Основні завдання на посаді: фінансове супроводження програми проєктів та проєктів окремо; бюджетування проєктів програми та програми в цілому; розробка підходів до гнучкого управління ресурсами; розрахунок ефектів проєктів програми; оцінка можливостей для інвестицій та їх вплив на проєкт; визначення заходів для оптимізації витрат; підготовка та представлення фінансової звітності програми; вирішення питань та надання пояснень стейкхолдерам; підготовка презентаційних матеріалів.
  Відгукнутися

  PR-менеджер (ка) в соціальних мережах у Starlight Media

  📍 Київ або віддалено
  Очікування від кандидатів: повна вища освіта (журналіст, маркетолог); досвід роботи — від 2-х років на аналогічній посаді; досвід у просуванні бренду, робота з інфлюенсерами; вміння вести перемовини та аналізувати ефективність рекламних кампаній; навички роботи з Facebook Ads Manager, Google Analytics; навички створення медіаконтенту: графіка, сторіс, вертикальне відео; досвід роботи з таргетованою рекламою (налаштування, оптимізація, аналіз) — буде перевагою; креативний підхід до роботи.
  Відгукнутися

  Головний бухгалтер у GastroFamily

  📍 Віддалено
  Ресторан запрошує у свою команду. На що звертає увагу роботодавець: досвід роботи у ресторанах на аналогічній посаді - обов’язково; володіння 1С 8.2/8.3, Smart Account та Smart Touch; досвід проходження перевірок контролюючими органами; готовність працювати з великим обсягом інформації.
  Відгукнутися

  Фінансовий консультант у Відділ продажу у ПУМБ

  📍 Віддалено
  Банк шукає фахівця з вищою освітою або студента останніх курсів (денна/заочна форма); з досвідом роботи на аналогічній посаді або в банківській сфері (бажано); впевненого користувача ПК; який ставить перед собою цілі та досягає їх; володіє українською мовою.
  Відгукнутися

  Внутрішній аудитор у МХП

  📍 Віддалено
  Міжнародна компанія у сфері агро та харчових технологій відкриває вакансію. Майбутньому працівнику доручать: проведення комплексних аудиторських перевірок; оцінку ефективності бізнес-процесів; оцінку ефективності систем управління ризиками та внутрішнього контролю; формування висновків щодо виявлених недоліків; надання рекомендацій та консультацій з усунення недоліків; збір планів дій з усунення недоліків; відслідковування виконання планів дій з усунення недоліків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми