Робота. Зарплата. Пенсії, IT технології та телекомунікації, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Хто має високий заробіток на віддаленій роботі в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: дистанційна робота

  В Україні зростає популярність віддаленої роботи, і все більше претендентів шукають вакансії, які передбачають можливість працювати з будь-якої точки планети . Такий попит зумовлено високим рівнем заробітку та можливістю працювати у більш безпечних містах України через ракетні обстріли з боку РФ. На віддаленій роботі високий рівень заробітку пропонують онлайн-учителям та менеджерам з продажу.

  7765_epkxg6-c4x3x50px50p-c4x3x50px50p-3777e73061db56344f897065dee6042a.jpg (40.29 Kb)

  Як показав моніторинг, до прикладу, на популярному сайті пошуку роботи можна знайти віддалену вакансію викладача німецької мови з заробітною платнею від 30 до 35 тис. грн. Вакансія передбачає проведення онлайн-уроків відповідно до навчальних програм, а також підготовку індивідуальних навчальних планів для кожного студента.

  А одна з онлайн-шкіл готова платити менеджерам з продажу 50-80 тис. грн. Навчити професії обіцяють за тиждень, а працювати можна з будь-якої точки світу. "Разом з нами ти безкоштовно пройдеш наше навчання, за яке інші платять гроші. Разом з нами ти будеш кайфувати від роботи і закривати свої цілі завдяки своїм професійним навичкам", – йдеться в оголошенні.

  Також аутсорсингова компанія відкриває конкурс на позицію Local Department Manager, який буде відповідати за підвищення ефективності роботи локальних команд. За словами роботодавця заробітна платня претендента стартуватиме від 40 тис. грн, а формат роботи передбачає гнучкий графік та віддалений формат.

  Роботодавці перепишуть українцям зарплати

  Національний банк України (НБУ) прогнозує підвищення зарплат в Україні, не лише в номінальному виразі, а й у реальному. Це означає, що купівельна спроможність громадян буде зростати.

  Цей процес пояснюється збільшенням конкуренції між роботодавцями за кваліфікованих працівників. Зазначається, що багато підприємств підвищують не лише номінальну, а й реальну оплату праці своїх працівників, що перевищує рівень інфляції. За оцінками НБУ, минулого року середня реальна зарплата в Україні зросла на 3,5%.

  Цей процес підвищення зарплат планує тривати й надалі і призведе до зниження рівня безробіття. Зауважується, що зростає кількість вакансій, але підприємствам часто важко знайти фахівців з потрібними навичками через структурні проблеми на ринку праці.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії Amouage: Історія та мистецтво розкішної парфумерії
Amouage – це розкішний парфумерний бренд, заснований в Омані у 1983 році. Його створення було ініційовано Її Високістю Султаною Кабусом бен Саїдом, ме...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми